Prezent na Mikołaja dla 12-letniego chłopca - postaw na hobby!

Prezent na Mikołaja dla 12-letniego chłopca musi być wyjątkowy. Zastanawiasz się co kupić przyszłemu programiście, a może Twoje dziecko to dusza artystyczna? Sprawdź listę hitów oraz prezenty, które wspierają zainteresowania dziecka.

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 12 latka - symbolicznie czy z rozmachem?

Mikołajki to prezentowe preludium przed gwiazdką. Dzieci otrzymują podarunki nie tylko w domowym zaciszu, ale też w szkole. Czy pomysł na prezent mikołajkowy dla 12 latka wymaga dużych nakładów finansowych? Zdecydowanie nie, chyba że jest to prezent na przykład od chrzestnych, których dziecko nie zobaczy w święta. Wtedy można pozwolić sobie na coś bardziej okazałego. Szukasz pomysłu na zabawki na Mikołaja dla 12 latka w różnych przedziałach cenowych? Sprawdź poniższe propozycje. 

Ile dni do mikołajek, czyli jak długo przyjdzie czekać na przybycie Świętego z workiem prezentów? Zdjęcie ilustracyjneIle dni do mikołajek, czyli jak długo przyjdzie czekać na przybycie Świętego z workiem prezentów

Co kupić na Mikołaja dla 12-letniego chłopca? - lista drobnych upominków 

Symboliczne prezenty to miła tradycja, którą podtrzymuje się w szkole. Co kupić na Mikołaja dla 12-letniego chłopca? Poniżej kilka propozycji. 

  • Świąteczna skarpeta wypełniona słodyczami. To dobry występ do gwiazdki, dzieci będą mogły wykorzystać ozdobną skarpetę w wigilijną noc, a słodkie przekąski w rozsądnych ilościach sprawią wiele radości. 
  • Świąteczny zestaw do malowania, czyli propozycja w kategorii zrób to sam. Jest to najczęściej model mini budynku. Popularny kształt w tego typu zestawach to także choinka lub bombka. 
  • Zabawkowy model wymarzonego samochodu. Kosztuje niewiele, a może być pierwszym okazem w przyszłej kolekcji. 
  • Kalendarz adwentowy pełen niespodzianek. Tematyczne kalendarze to teraz prawdziwy hit wśród dzieciaków. Współczesne kalendarze adwentowe często oprócz słodyczy kryją w sobie mini zabawki, które stanowią miłą niespodziankę dla dzieci w każdym wieku. 

MikołajkiPrezent na Mikołaja dla 10-letniego chłopca - super lista dla młodego człowieka

Prezent na Mikołaja dla 12 latka - top lista prezentów

Zamiast drobnego upominku szukasz czegoś wyjątkowego? Sprawdź listę pomysłów na prezent na Mikołaja dla 12 latka, poniżej prezentujemy kilka bestsellerów, które biją rekordy popularności w rankingach. 

  • Sterowane samochody - to rozrywka dla dużych i małych chłopców. Idealny będzie zestaw do samodzielnego złożenia. Niektóre modele poruszają się nawet po ścianach, przecząc zasadzie grawitacji. 
  • Stół mikserski do tworzenia autorskiej muzyki. Ten nowoczesny instrument spodoba się miłośnikom nieoczywistych dźwięków. Warto wydać trochę więcej, profesjonalne urządzenie sprawi wiele radości i posłuży dłużej. 
  • Kurs programowania. Czasami zamiast marchewki warto podarować wędkę. Dzieci, które interesują się robotyką, z pewnością będą zadowolone z tego typu prezentu. 
  • Prezent na Mikołaja dla 12 latka o duszy artysty? W tym przypadku sprawdzi się zarówno aplikacja do grafiki jak i podobrazie z kompletem farb. Dla przyszłego projektanta mody idealny będzie szkicownik, zestaw ołówków oraz dedykowany album. 

Zobacz też: Prezent na Mikołaja dla 10-letniej dziewczynki - sprawdź o czym marzą dzieci

Zobacz wideo Pomysły na prezenty świąteczne. Zrób je sam.
Więcej o: