Olga Frycz o wyborze imienia dla córki. Miała też inne typy. "Tak chciał jej tata"

Olga Frycz niedawno powitała na świecie swoje drugie dziecko. Teraz cieszy się wspólnymi chwilami z córeczkami i chętnie relacjonuje rodzinne chwile w sieci. W związku z tym odpowiedziała na Instagramie na pytania fanów. Ci z kolei najchętniej pytali o kwestie macierzyńskie.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Olga Frycz to popularna polska aktorka. Jest także mamą 3,5-letniej córeczki Helenki i niedawno urodzonej pociechy o imieniu Zosia. Szczęśliwa mama chętnie opowiada fanom o życiu rodzinnym i wychowaniu dwóch córeczek. Ostatnio aktorka odpowiedziała na pytania swoich fanów. 

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Olga Frycz o imieniu dziecka. Miała też inne typy

Olga Frycz świetnie odnajduje się w roli samodzielnej matki. Widać, że sprawia jej to dużo radości. Niedawno zapewniła, że nie obawia się samotnego macierzyństwa, bowiem ma przy sobie ludzi, na których zawsze może liczyć. Jedna z internautek postanowiła poruszyć temat wyboru imienia dla dziecka i zapytała, czy Frycz rozważała także inne imiona dla swojej córeczki Zosi. 

Bardzo podoba mi się: Kalina, Wanda i Jagna. Łukasz, tata Zosi, chciał Zosię, a ja również uważam, że to piękne imię i dlatego nasza Zosia jest Zosią

- zdradziła aktorka. 

 

Ranking najpopularniejszych imiona dla dziewczynek w 2021 roku

Okazuje się, że imię córeczki Olgi Frycz to jedno z najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom w 2021 roku. Poniżej prezentujemy cały ranking:

  • Zuzanna - 3251
  • Zofia - 3178
  • Hanna - 3064
  • Julia - 3022
  • Maja - 2812
  • Laura - 2679
  • Oliwia - 2377
  • Alicja - 2362
  • Lena - 2309
  • Pola - 2190

>Newborn,Baby,In,Hospital,After,Just,Being,Born,,Mother,HoldingNajpopularniejsze imiona 2021. "Jestem dumna, że moich dzieci nie ma w rankingu"

Olga Frycz zdradza, czy partner pomaga jej w opiece nad dzieckiem

Celebrytka została także zapytana, czy może liczyć na wsparcie ojca w wychowywaniu córki. Przypomnijmy, że ojcem dziecka jest mówca motywacyjny, a także założyciel Klubu Podróżnika Soliści - Łukasz Nowak. 

Oczywiście, że tak

- podkreśliła Frycz. Inna fanka zapytała, jak Helenka zareagowała na młodsze rodzeństwo. Okazuje się, że pociecha jest zakochana w małej Zosi:

Chce ją przytulać i całować. Stara się być delikatna w tych czułościach. Pięknie do niej mówi i już nie może się doczekać, ja będzie mogła zmienić jej pampersa.

Edyta i Cezary PazurowieEdyta Pazura zaczęła rodzić w restauracji. "Kelner wyrzucił nas z knajpy"

Więcej o: