Mama poszła po mleko do supermarketu. Za każdym razem popełnia ten sam błąd

TikTok to prawdziwa skarbnica wiedzy, pomysłów i podnoszących na duchu filmików dla mam. Kobiety na różnych etapach macierzyństwa publikują tam nagrania, w których dzielą się swoimi doświadczeniami. Ostatnio kobieta, która spodziewa się dziecka, opublikowała nagranie, w którym wyznała, jak kończy się jej każde wyjście do supermarketu. Zrozumie to każda mama.

Zanim dziecko pojawi się na świecie, wiele mam kompletuje dla niego wyprawkę. Ubranka, mebelki i inne niezbędne przybory pojawiają się w domu i zawsze znajduje się kolejna rzecz, która wydaje nam się bardzo przydatna.

Zobacz wideo Wyprawka dla dziecka - co powinno się w niej znaleźć?

Ważne, żeby w tym czasie zachować umiar i pamiętać o tym, że dziecko rośnie w zawrotnym tempie i prawdopodobnie nawet nie zdąży włożyć wszystkich kreacji, które chciałybyśmy mu kupić lub już kupiłyśmy. Sophie Jane doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że niełatwo jest się oprzeć uroczym śpioszkom. Mama opublikowała zabawne nagranie na swoim profilu na TikToku.

Mama poszła do sklepu po mleko. Coś poszło nie tak

Sophie Jane, która na TikToku znana jest jako @sophiejanemarie, spodziewa się dziecka. Ostatnio wybrała się do supermarketu, bo zabrakło jej mleka. Jednak zakupy przyszłej mamy nie skończyły się na produktach spożywczych. Zabłądziła w dziale z ubrankami dziecięcymi i kupiła przyszłemu dziecku kolejne śpioszki. A właściwie całą kolekcję. Swoimi zdobyczami pochwaliła się na TikToku.

Kot i dzieckoKot wskoczył na łóżko obok dziecka i zdobył się na czuły gest. "Urodzony masażysta"

Za każdym razem, gdy wychodzę do sklepu...

- napisała.

Następnie młoda mama dodała, że w supermarketach można znaleźć naprawdę ładne ubranka dla dzieci. Chociaż wiele osób się z nią zgodziło, ważne jest, żeby patrzeć na ich składy. Sztuczne tkaniny mogą wywoływać uczulenie na ciele maluszka, więc istotne jest to, żeby zawsze stawiać na jakość, a nie ilość. 

Toksyczna rodzinaToksyczna rodzina. Cztery cechy, po których można ją rozpoznać

Więcej o: