Prezent na Mikołaja dla 6-letniej dziewczynki: sprawdź, co kupić 6-latce w dniu mikołajek

Prezent na Mikołaja dla 6-letniej dziewczynki powinien rozwijać jej zainteresowania. Mamy kilka propozycji prezentów, które mogą spełnić to oczekiwanie, a przy tym są wyjątkowe i tanie. Poznaj pomysły na wspaniałe upominki.

Prezent na Mikołaja dla 6 latki - farbki do malowania twarzy

Prezent na Mikołaja dla 6 latki, który z pewnością długo będzie na topie listy jej ulubionych zabawek to oczywiście farbki do twarzy. Malowanie buzi to nierozłączny element każdych urodzin organizowanych w sali zabaw dla dzieci. Na szczęście dzisiaj mamy możliwość malowania buzi samodzielnie w domu. Posłużą do tego specjalne farbki. To doskonały sposób na to, aby rozwinąć zdolności manualne, kreatywność, twórczość, a przy tym świetnie się bawić. Możemy być pewni, że nasza córka w gronie przyjaciółek i koleżanek zrobi prawdziwą furorę.

Co kupić na Mikołaja dla 6-letniej dziewczynki - interaktywny globus

Co kupić na Mikołaja dla 6-letniej dziewczynki, aby rozwinąć w niej zainteresowanie światem? Doskonale sprawdzi się tu interaktywny globus Ziemi. To zabawka, która nie tylko dostarczy naszemu dziecku mnóstwa radości, ale także wpłynie na poziom edukacji. Zwłaszcza jeżeli chodzi o dziedzinę geografii. Dzięki interaktywnemu globusowi dziecko poznaje świat, poszczególne kontynenty, stolice, kulturę oraz faunę i florę.

Zobacz wideo Pakujemy i ozdabiamy prezenty

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 6 latki - zestaw do gotowania, pieczenia i robienia lodów

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 6 latki, który teraz przedstawimy, będzie skierowany zwłaszcza do młodych miłośniczek pichcenia w kuchni z mamą. Zestaw do przygotowywania jedzenia może składać się z różnych akcesoriów. Szczególną uwagą cieszy się maszynka do wykonywania prawdziwych i zdrowych lodów. To nie lada gratka dla małych łasuchów. Wspólne przygotowywanie łakoci, ciast, ciasteczek dostarczy nam mnóstwa niezapomnianych wspomnień.

Zabawki na Mikołaja dla 6 latki. Lalka jak żywa

Jeżeli piszemy o zabawkach na Mikołaja dla 6 latki, to nie sposób pominąć na tej liście jedną pozycję - chodzi o lalkę. To chyba jedna z najbardziej klasycznych propozycji prezentu, ale jakże udana. Interaktywna lalka, która do złudzenia będzie przypominać ludzkie dziecko, zachwyci niejedną dziewczynkę. Lalki tego typu potrafią zazwyczaj: mówić, płakać, pić czy korzystać z nocnika. Warto jest wzbogacić zestaw o dodatkowe ubranka, wózek, chodzik czy przewijak. Nasza mała dziewczynka będzie mogła poczuć się jak prawdziwa mama.

Mikołajki zbliżają się do nas wielkimi krokami. Dlatego też warto już dziś rozpocząć poszukiwania prezentu. Unikniemy dzięki temu stresu i zamętu. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas pomysły na prezenty, przypadły Wam do gustu, ale przede wszystkim, że spodobają się one najmłodszym.

Zobacz też: Prezent na Mikołaja dla 7-letniego chłopca - najlepsze propozycje

Więcej o: