Prezent na Mikołaja dla 5-letniego chłopca - dowiedz się co podarować na mikołajki

Prezent na Mikołaja dla 5-letniego chłopca musi być wyjątkowy. Jeśli poszukujesz inspiracji, sprawdź koniecznie nasze propozycje na prezent mikołajkowy dla 5 latka.

Prezent na Mikołaja dla 5 latka - ściana wspinaczkowa

Prezent na Mikołaja dla 5 latka w postaci własnej ścianki wspinaczkowej? Propozycja tego prezentu może wydawać się mocno zaskakująca. Jednak nic bardziej mylnego! W tym wieku chłopców rozpiera energia, a jak sami wiemy, nie zawsze mamy możliwość, aby wyjść na dwór i zażywać ruchu. Na szczęście jest na to pewna alternatywa. To nic innego jak domowa ścianka wspinaczkowa. Z racji tego, że posiada ona różne wymiary i funkcje, możemy z pełnym powodzeniem zainstalować ją w dziecięcym pokoju. Pamiętajmy jednak o tym, aby wybierać modele z dodatkowymi zabezpieczeniami - zwykle są to sznurki i specjalne, grube maty podłogowe. Chronią one przed ewentualnym upadkiem i zadrapaniami. Plusem tego typu gadżetu jest także to, że możemy dopasować go do wysokości pokoju. Dlatego też taki patent sprawdzi się nawet w bardzo małych pomieszczeniach.

Prezent na Mikołaja. Zdjęcie ilustracyjnePrezent na Mikołaja dla 6-letniego chłopca. Sprawdź nasze propozycje

Co kupić na Mikołaja dla 5-letniego chłopca - świecący tor samochodowy

Co kupić na Mikołaja dla 5-letniego chłopca, aby go miło zaskoczyć? Wybierz świecącą wersję toru samochodowego. Ogromne slalomy rozłożone na dywanach to obrazki, które nierozłącznie kojarzą nam się z czasami dzieciństwa. Świetlne tory dla samochodów napędzane siłą elektryczności z pewnością ucieszą każde dziecko. Jeżeli wzbogacimy zestaw o dodatkowe akcesoria, zabawa będzie przednia!

Zobacz wideo "Klaus", czyli skąd wziął się Święty Mikołaj. Zwiastun świątecznego filmu Netflixa

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 5 latka - baza do własnoręcznego złożenia

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 5 latka powinien też wzmagać kreatywność. Baza do samodzielnego montażu z pewnością nie pozwoli się nudzić. Ta propozycja będzie doskonała dla małych fanów techniki i miłośników konstruowania. Ogromną zaletą tego typu produktu jest to, że sprzyja on koncentracji, rozwija umiejętność pracy zespołowej, a przy tym wymusza aktywność fizyczną.

Prezent na Mikołaja. Zdjęcie ilustracyjnePrezent na Mikołaja dla 7-letniego chłopca - najlepsze propozycje

Zabawki na Mikołaja dla 5-latka. Zdalny robot, czyli powitaj nowego "przyjaciela" w Twoim domu

Pamiętacie film "Człowiek przyszłości"? Jeżeli tak, to z pewnością nie mógł umknąć waszej uwadze i pamięci rodzinny robot, który spełniał wszystkie oczekiwania domowników. Ciekawe ilu z nas marzyło o takim towarzyszu? Na szczęście w dzisiejszych czasach mamy możliwość zakupu własnego robota dla dziecka. Może mieć on tradycyjny kształt bądź przypominać domowe zwierzę. Wszystko jest uzależnione od naszych preferencji i możliwości budżetowych.

Znalezienie wymarzonej zabawki na Mikołaja dla 5 latka nie musi być problematyczne. Wystarczy odrobina wysiłku i wczucia się w potrzeby dziecka. Pomocny może okazać się powrót do własnych wspomnień z dzieciństwa.

Zobacz też: Prezent na Mikołaja dla 4-letniej dziewczynki - sprawdź nasze propozycje

Więcej o: