Prezent na Mikołaja dla 5-letniej dziewczynki - 4 pomysły na mikołajkowe upominki

Prezent na Mikołaja dla 5-letniej dziewczynki to niekiedy trudny wybór. Dlatego też przychodzimy do Was z kilkoma propozycjami prezentów, które koniecznie musicie zobaczyć!

Prezent na Mikołaja dla 5 latki - składany domek dla lalek

Prezent na Mikołaja dla 5 latki, który z pewnością przypadnie jej do gustu to oczywiście nic innego jak tradycyjny domek dla lalek. Mogłoby się wydawać, że tego typu zabawki na Mikołaja dla 5 latki są oklepane i szybko się nudzą. Jednakże nic bardziej mylnego. Każda dziewczynka marzy o własnym domku dla lalek. Na szczęście w dzisiejszych czasach mamy bardzo szeroki wybór. Znajdziemy modele zarówno w piętrowej wersji jak i w tej parterowej. Nierzadko domki są wyposażone w ruchomą windę lub basen, który można napełnić wodą.

Ile dni do mikołajek, czyli jak długo przyjdzie czekać na przybycie Świętego z workiem prezentów? Zdjęcie ilustracyjneIle dni do mikołajek, czyli jak długo przyjdzie czekać na przybycie Świętego z workiem prezentów

Co kupić na Mikołaja dla 5-letniej dziewczynki?

Co kupić na Mikołaja dla 5-letniej dziewczynki? Wybierz huśtawkę! Kiedy za oknem szaleje śnieżna burza, miło jest popatrzeć co dzieje się na zewnątrz. Zwłaszcza jeżeli w tym samym czasie bujamy się na huśtawce. Możemy wybrać klasyczną wersję, worek lub tak zwane gniazdo bocianie. Dobrym rozwiązaniem jest dołączenie do naszego prezentu wygodnych i miłych w dotyku poduszek i kocyka. Oczywiście nie może zabraknąć LEDowych lampek i ozdobnych girland. Całość będzie tworzyć klimatyczną kompozycję, która nie tylko zachwyci dziecko, ale i będzie stanowić swoistą ozdobę pokoju.

Zobacz wideo Nie tylko Święty Mikołaj. Zobacz, kto rozdaje prezenty w Europie

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 5 latki - tipi, królewski zamek lub tradycyjny domek

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 5 latki może obejmować nie tylko zabawki, ale także akcesoria, które wykreują przestrzeń do zabawy. Jednym z takich przykładów jest domek - kryjówka. Z pewnością wielu z nas pamięta czasy, kiedy jako dzieci budowaliśmy własne bazy. Najczęściej służył do tego stół i kilka koców. Dzisiaj mamy możliwość ułatwienia tego dzieciom poprzez zakup gotowej wersji. Wystarczy ją tylko złożyć. Co więcej, domek może stanowić ciekawą ozdobę dziecięcego pokoju. Wybierajmy modele, które są wyposażone w maty podłogowe i ozdobne poduchy - wówczas zabawa na podłodze będzie dużo bardziej komfortowa. Możemy także zakupić je oddzielnie. Kolorowe poduchy, girlandy z pięknymi motywami i dekoracyjne światełka wprowadzą wyjątkową atmosferę do pokoju naszego dziecka.

Prezent na Mikołaja dla dziecka to morze możliwości. Zdjęcie ilustracyjnePrezent na Mikołaja dla 4-letniej dziewczynki - sprawdź nasze propozycje

Zestaw młodego malarza, czyli coś dla miłośniczek sztuk pięknych

Jeżeli nasza młoda dama uwielbia rysować bądź malować warto rozwinąć w niej tę pasję! W jaki sposób? Zaopatrzmy ją w profesjonalny zestaw do malowania. Szkicownik, kredki, farbki, rysiki i odpowiednie pędzelki to jest to, czego młodzi artyści potrzebują najbardziej! Z pewnością późniejsze prace młodej artystki zawisną na honorowym miejscu w naszym domu.

Wybór właściwego prezentu nie jest łatwy. Zwłaszcza jeżeli jesteśmy ciociami, wujkami lub chrzestnymi. Nierzadko przydaje się znajomość preferencji obdarowywanej osoby, jednakże w wielu sytuacjach jesteśmy w stanie poradzić sobie z tym problemem i mimo to znaleźć adekwatny prezent, który spełni oczekiwania każdej dziewczynki.

Zobacz też: Prezent na Mikołaja dla 3-letniego chłopca - poznaj 4 wyjątkowe propozycje

Więcej o: