Prezent na Mikołaja dla 4-letniego chłopca - 4 pomysły na mikołajkowy podarunek, które musisz poznać!

Prezent na Mikołaja dla 4-letniego chłopca powinien być ukierunkowany na jego potrzeby. Dzieci w tym okresie są niezwykle aktywne. W artykule przedstawimy cztery propozycje prezentów, które poprawią kondycję Twojego dziecka.

Zabawki na Mikołaja dla 4 latka, które poprawią sprawność Twojego malucha

Zabawki na Mikołaja dla 4 latka mogą mieć sportowy charakter. Nie od dziś wiadomo, że dzieci na tym etapie - niezależnie od płci - są bardzo aktywne. Czas pandemii był dla nas niezwykle trudny, także z tego tytułu, że nie mogliśmy uprawiać wielu aktywności fizycznej. Na szczęście producenci zabawek mają to na uwadze i tworzą wspaniałe gadżety, które pozwalają nam na uaktywnienie naszego malca nawet w czterech ścianach. Poniżej kilka zabawek, które koniecznie musisz poznać.

Prezent na Mikołaja dla 4 latka - domowa trampolina

Prezent na Mikołaja dla 4 latka, będący strzałem w dziesiątkę to zdecydowanie trampolina, którą możemy zamontować w domu. Jeszcze kilka lat temu rozwiązanie to nie cieszyło się aż tak dużą popularnością. Na szczęście trend ten uległ zmianie. Ogromną zaletą tego typu trampolin jest to, że są one dostosowane do większości mieszkań - wąskie w podstawie, ale wysokie. Taki zabieg sprawia, że bez trudu możemy zamontować je w sypialni dziecka czy też w salonie. Warto wspomnieć także o tym, że mechanizm składania i rozkładania jest niezwykle prosty i szybki. Co pozwala nam złożyć zabawkę, kiedy nasze dziecko z niej nie korzysta.

Zobacz wideo Nie tylko Święty Mikołaj. Zobacz, kto rozdaje prezenty w Europie

Co kupić na Mikołaja dla 4-letniego chłopca - zjeżdżalnia

Co kupić na Mikołaja dla 4-letniego chłopca? Ślizgawkę! Kto powiedział, że zabawy na placu zabaw muszą odbywać się tylko w okresie cieplejszych miesięcy? Nic z tych rzeczy. Wystarczy tylko odrobina kreatywności. Na rynku zabawek znajdziemy mnóstwo ślizgawek, które z powodzeniem zainstalujemy w domu. Mamy do dyspozycji różne modele - jedne są wykonane z drewna, inne np. z plastiku. Kupując konkretny produkt, musimy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Pierwsza z nich to wzrost dziecka, drugie kryterium to tworzywo, z którego została wykonana zabawka.

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 4 latka - składany tor przeszkód

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 4 latka, który na pewno ucieszy dziecko, to także tor przeszkód do wnętrz. Wiek 4 lat to z pewnością okres w życiu, w którym maluchy cieszą się niewyczerpanymi pokładami energii. Warto ją odpowiednio spożytkować. Doskonałą odpowiedzią na tę potrzebę jest mobilny tor przeszkód. Modele mogą różnić się od siebie asortymentem. Nierzadko możemy spotkać wersję z:

  • składanym domkiem - tunelem
  • dodatkowymi matami
  • imitacją kostki materiałowej
  • miękkimi piłeczkami
  • wersję z basenem wypełnionym kuleczkami

Jaki prezent kupić dziecku na mikołajki - zestaw młodego piłkarza

Czwartą propozycją jest zestaw młodego piłkarza. Bramka, piłki, kosz - to jest to! Nie ma to jak sportowy trening pod okiem taty. Z tym zestawem nasze dziecko poprawi swoje zdrowie, polepszy koordynację ruchową, poprawi koncentrację, a co najważniejsze - spędzi czas w gronie najbliższych mu osób.

Zobacz też: Prezent na Mikołaja dla 11-letniego chłopca - zabawkowy hit, a może wspólna zabawa lub książka?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.