Prezent na Mikołaja dla 4-letniej dziewczynki - sprawdź nasze propozycje

Prezent na Mikołaja dla 4-letniej dziewczynki to nie lada wyzwanie. Wśród uginających się od zabawek sklepowych półek, możemy mieć problem z tym, aby znaleźć trafiony prezent dla dziecka. Dlatego też przychodzimy z pomocą - sprawdź nasze propozycje na mikołajkowe upominki.

Zabawki na Mikołaja dla 4 latki - zestaw "małej księżniczki"

Zabawki na Mikołaja dla 4 latki nie zawsze muszą być edukacyjne. Czasem warto odpuścić i podarować coś, co będzie związane tylko z zabawą. Dobrym wyborem będzie zestaw dla księżniczki, który zachwyci każdą młodą damę. Korona lub diadem, berło, przybory do makijażu dla dzieci w połączeniu z fryzjerskimi akcesoriami to typowy "pomocnik" każdej młodej królewny. Przede wszystkim zmienia wygląd, ale i dostarcza mnóstwa zabawy podczas metamorfozy. Zestaw możemy wzbogacić o elfickie skrzydła i sukienkę. Zabawa będzie trwała w najlepsze!

Ile dni do mikołajek, czyli jak długo przyjdzie czekać na przybycie Świętego z workiem prezentów? Zdjęcie ilustracyjneIle dni do mikołajek, czyli jak długo przyjdzie czekać na przybycie Świętego z workiem prezentów

Prezent na Mikołaja dla 4 latki - dmuchana kareta z koniem

Prezent na Mikołaja dla 4 latki? Ciekawym pomysłem jest kareta dla dzieci. Skoro jesteśmy już przy księżniczkach, nie sposób nie poruszyć kwestii związanej z powozem godnym każdej młodej królewny. Na szczęście marzenie o własnej karocy jest do spełnienia. Na rynku znajdziemy mnóstwo modeli pojazdów w takim stylu, dostępne są wersje dmuchane, drewniane czy karety na akumulator. Z pewnością taki pojazd dostarczy naszemu dziecku mnóstwa zabawy.

Zobacz wideo Mikołaj ma 24 godziny, by dotrzeć do 200 mln dzieci

Co kupić na Mikołaja dla 4-letniej dziewczynki - tipi, domek a może zamek? Wybór należy do Ciebie

Co kupić na Mikołaja dla 4-letniej dziewczynki? Jak powszechnie wiadomo, własny domek to marzenie niejednego dziecka. Wiek 4 lat to etap, w którym dzieci szukają swojej odrębności i wyznaczają pierwsze granice, dlatego też nierzadko szukają ustronnego miejsca do zabawy. Możemy im w tym pomóc poprzez zakup dziecięcego domku. Dobrze sprawdzi się tu namiot, klasyczny przenośny domek lub ten skonstruowany na wzór zamku. Należy dodać, że wiele modeli daje nam możliwość szybkiego składania po skończeniu zabawy, co jest niezwykle pomocne, zwłaszcza gdy nie dysponujemy zbyt dużym metrażem.

Zobacz też: List do Mikołaja. Zobacz, jak napisać go wspólnie z dzieckiem [WZÓR, ADRES, E-MAIL]

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 4 latki - lalka, czyli wracamy do klasyki

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 4 latki? Nasza kolejna propozycja to nieśmiertelna lalka. Jeżeli nie mamy pomysłu na podarek dla dziewczynki, warto pomyśleć o klasycznych zabawkach. W tym przypadku będzie to lalka. Z pewnością nasza 4-latka będzie zachwycona. W końcu każda dziewczynka marzy o swojej własnej lalce, a takich nigdy za wiele. Na szczęście mamy bardzo szeroki wybór, dzięki temu nie istnieje ryzyko, że jakaś zabawka może się powtórzyć. To istotne zwłaszcza w sytuacji kiedy nie jesteśmy rodzicami, a na przykład ciocią lub chrzestną.

Prezent na Mikołaja. Zdjęcie ilustracyjnePrezent na Mikołaja dla 3-letniego chłopca - poznaj 4 wyjątkowe propozycje

Prezent na Mikołaja. Zabawkowy zestaw do sprzątania

Kolejna z naszych propozycji to zabawka, która nauczy dzieci samodzielności. Dorosłym mogłoby się wydawać, że sprzątanie nie wiąże się z frajdą, większość dzieci jednak uwielbia prace domowe. Wycieranie, odkurzanie, mycie naczyń - dzieciaki chcą we wszystkim naśladować swoich rodziców. Odpowiedzią na ich potrzebę będzie zestaw do sprzątania dla dzieci. Może składać się z odkurzacza na baterie, zabawkowego żelazka czy nawet pralki, która będzie pompować wodę. Możliwości jest całe mnóstwo!

Zobacz też: Broda Mikołaja: jak zaopatrzyć się w białą, gęstą brodę, której pozazdrości nam każdy święty Mikołaj?

Więcej o: