Prezent na Mikołajki dla dzieci do 20 zł - znajdź niedrogi upominek, który spodoba się każdemu dziecku

Prezent na Mikołajki dla dzieci do 20 zł to wiele interesujących pomysłów na drobny upominek, który sprawdzi się jako prezent klasowy. Przekonaj się, jaki podarunek przypadnie do gustu uczniom.

Upominki na Mikołajki w szkole do 20 zł: zestawy kreatywne

Upominki na Mikołajki w szkole do 20 zł? Zestawy do kreatywnej zabawy to wspaniałe propozycje dla dzieci, uwielbiających spędzać czas w interesujący sposób. Przekonaj się, co warto wybrać na prezent dla uczniów.

Prezent na Mikołaja. Zdjęcie ilustracyjnePrezent na Mikołaja dla 3-letniej dziewczynki - pomysły na najlepsze podarunki

Zestawy Origami 3D Alexander

Tworzenie trójwymiarowych modeli z papieru, przedstawiających barwne zwierzaki, może być okazją do świetnej zabawy. Wybierz na upominek dla ucznia jeden z mniejszych zestawów Origami 3D Alexander, wśród których odnajdziesz zachwycającego motyla, żółwie, kraby, pszczołę czy skorpiona.

Kreatywny zestaw Zrób to Sam magnesy (Color Day)

Poszukując zabawek kreatywnych do 20 zł złotych zerknij także na urzekające kolorami magnesy na lodówkę. Piękne zestawy, w których znajdują się materiały, umożliwiające samodzielne stworzenie wesołych magnesów, zainspirują każde dziecko do wyjątkowo twórczej zabawy. Wśród proponowanych zestawów odnajdziesz takie, które pozwalają wykonać magnesy z motywami wodnego świata, samochodów, fantastycznych syren, babeczek czy zwierząt safari.

Pomysł na prezent Mikołajkowy w szkole do 20 zł: gry

Pomysły na prezent Mikołajkowy w szkole do 20 zł to również propozycje wielu wciągających gier, dających okazję do fantastycznej zabawy, a także nauki. Sprawdź, które z nich mogą okazać się świetnym wyborem na upominek.

Egmont, gra logiczna "Wyprawa do Dżungli"

Poszukując interesujących gier dla dzieci, które znakomicie sprawdzą się jako prezent mikołajkowy, warto sięgnąć po "Wyprawę do dżungli". Wciągająca gra rodzinna, którą zakupisz w cenie do 20 zł, zabierze uczestników zabawy prosto do Ameryki Środkowej, zachęcając do wyruszenia śladami starożytnych Majów. Wygrywa osoba, której uda się zdobyć jak najwięcej skarbów.

"Dzieci kontra Rodzice. Dookoła Świata"

Szukając pomysłów na prezent do 20 zł, rozejrzyj się za propozycjami z serii "Dzieci kontra rodzice". Jedną z gier, która może dać okazję do zabawy, a przy okazji pozwoli nauczyć się czegoś ciekawego, jest "Dookoła Świata". W tej zabawie dzieci sprawdzają swoją wiedzę stając do rywalizacji z dorosłymi.   

"Prawda to, czy nie?"

W tej familijnej grze uczestnicy mogą sprawdzać swoją wiedzę, odpowiadając na pytania, związane z ciekawostkami ze świata. Doskonała zabawa dla młodszych i starszych graczy.

Zobacz wideo Nie tylko Święty Mikołaj. Zobacz, kto rozdaje prezenty w Europie

Mikołajki klasowe - pomysły na prezent do 20 zł. Puzzle

Już niebawem Mikołajki klasowe. Pomysły na prezent do 20 zł to rozmaite propozycje, wśród których mogą znaleźć się również puzzle. Decydując się na zakup upominku dla ucznia warto wybierać z zestawów z motywami map. Dzięki nim uczniowie będą mogli nie tylko dobrze się bawić podczas dopasowywania do siebie poszczególnych elementów układanek, ale również dowiedzą się czegoś interesującego.

Prezent na Mikołaja dla 9-letniej dziewczynki musi być wyjątkowy. Zdjęcie ilustracyjnePrezent na Mikołaja dla 9-letniej dziewczynki - sprawdź listę 20 prezentów

Co kupić na Mikołajki w szkole do 20 zł: długopisy

Co kupić na Mikołajki w szkole? Do 20 zł można odnaleźć interesujące propozycje na praktyczny prezent dla ucznia. Idealnym pomysłem na udany upominek okażą się długopisy. Które z nich wybrać?

Djeco Magiczny długopis Camille

Jednym z długopisów, który może spodobać się dzieciom, jest produkt Djeco Magiczny długopis Camille dostępny w trzech kolorach z różnymi motywami. Wyjątkowy długopis z niewidzialnym atramentem, możliwym do odczytania wyłącznie w świetle UV, daje okazję do wspaniałej zabawy w zapisywanie sekretów czy historii. Długopis posiada latarkę UV, znajdującą się w jego skuwce.

Długopis szpiegowski KIDEA

Zabawę w szyfrowanie i zapisywanie tajemnic umożliwi również Długopis szpiegowski KIDEA z wbudowana latarką UV. Produkt dostępny jest w trzech kolorach.

Długopis żelowy, LEGO z Minifigurką

Wspaniałym podarunkiem może okazać się także Długopis żelowy, LEGO z Minifigurką, dostępny w 12 kolorach. Funkcjonalne długopisy z dołączonymi do nich ludzikami LEGO mogą spodobać się zarówno młodszym, jak i nieco starszym dzieciom.

Zobacz też: Prezent na Mikołajki dla dzieci do 25 zł - pomysły na niedrogie upominki dla uczniów

Więcej o: