Nietypowa zabawa w domu. Kot potulnie wcielił się w rolę dziecka. "Fajny duet"

Nagranie z udziałem dziecka i kotka zachwyciła internautów. Zwierzak grzecznie spał w spacerówce i dał się wozić, jak małe dziecko. "Nie ma nic przeciwko, wręcz jest zadowolony" - piszą internauci.

TikTok jest aplikacją mobilną służącą do publikowania krótkich filmików, które w założeniu miały przypominać swoją formą teledyski. Na początku cieszył się ogromną popularnością wśród nastolatków. Młodzież chętnie zamieszczała tam nagrania przeróżnych układów tanecznych, wykonywanych w rytm popularnej muzyki. Z czasem pojawiło się tam jednak więcej treści.

Nietypowa zabawa w domu

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl.

Wraz z rozpoczęciem ferii rozpoczął się sezon narciarski na jedynym stoku w mieście - Globus Ski przy ul. Kazimierza Wielkiego. Pierwsi amatorzy zimowych szaleństw mogli z niego skorzystać w piątek. Stok otwarto o godz. 15. Przez całe ferie będzie czynny w godz. 10 - 21. Po ich zakończeniu od poniedziałku do piątku szusować będzie w godzinach od 14 do 21, a w weekendy od 10 do 21.
Narciarze i snowboardziści mają do dyspozycji dwie trasy z wyciągami o długości 100 i 300 metrów. Przygotowana ma być też trasa do jazdy na nartach, a jeśli warunki pogodowe będą dobre do naśnieżona będzie dolna część stoku, gdzie powstanie snowpark z przeszkodami.
W ciągu tygodnia godzina jazdy na dużym wyciągu kosztuje 16 zł, a na małym 8 zł. Można tez wybrać opcję trzygodzinną z godziną gratis za 47 zł na dużym i 22 zł na małym wyciągu. W weekendy i ferie będzie drożej. Trzeba będzie zapłacić 20 zł za godzinę jazdy i 60 zł (3 godz.+1) za duży stok oraz 11 i 33 zł za mały. Osoby bez swojego sprzętu mogą go także wypożyczyć na miejscu. Szczegółowy cennik można znaleźć na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który zarządza stokiem.
Kiedy ferie 2022? Te województwa zdążą wykorzystać bon turystyczny

Zobacz wideo

Obecnie na TikToku można znaleźć nagrania przepisów, porady modowe, śmieszne scenki rodzajowe, nagrania z udziałem zwierząt oraz treści o charakterze parentingowym. Jedno z nagrań przedstawia nietypową relację kota i małego dziecka

Na początku widać maluszka, który wkracza do pokoju, pchając spacerówkę dla lalek. Zamiast dziecka leży jednak rudy kot. Zwierzakowi nie przeszkadza taka forma zabawy, czego dowodzą kolejne ujęcia. Widać na nich między innymi, jak kot wygodnie śpi z łapką opartą o lalkę, a dziecko siedzi tuż obok, udając, że dzwoni przez telefon, zapewne wcielając się w rolę rodzica. Natomiast na ostatnim ujęciu widać kota bujającego się wraz z dzieckiem na huśtawce.

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy od osób zauroczonych takim duetem. Przyznali, że kot czuje się komfortowo, a przebywanie ze zwierzęciem i nauka szacunku do czworonogów są także dobre dla dziecka. Niektórzy wspominali, że mieli niegdyś podobne relacje z kotami, albo zwierzaki o tak spokojnych charakterach.

A kot nie ma nic przeciwko, wręcz jest zadowolony
Miałam w dzieciństwie takiego samego kotka. Spał w wózku dla lalek
Fajny duet
Ja też się tak bawiłam z kotek. Woziłam go w wózku i na talerzyku dla lalek dostawał smakołyki. Był zadowolony
Słodkie
Siostrzenica tak nauczyła kota, że jest z nią wszędzie. Nawet w wannie siedzi
To takie słodkie. I dobre dla dziecka
Jakie urocze

- komentowali.

Filmik można obejrzeć pod tym linkiem.

Dzieci i nastolatki trafiają dziś do specjalistów w fazie ostrego psychicznego kryzysuWysyp problemów psychicznych u dzieci. Rząd wreszcie zauważył gigantyczny problem

Więcej o: