Mama przechodziła z dziećmi przez parking supermarketu. Sekundy dzieliły ich od tragedii

W chińskim mieście Yulin uliczne kamery zarejestrowały dramatyczne wydarzenie. Mama przechodziła z dwojgiem dzieci przez parking, kiedy nagle jeden z samochodów zaczął cofać. Wystarczyłaby sekunda nieuwagi, żeby doszło do tragedii.

Spacerując po mieście z dziećmi, rodzice muszą mieć oczy dookoła głowy. Czasem wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do tragedii. Dowodem na to jest historia mamy z Chin, która uratowała życie swojego syna. Rodzina przechodziła przez parking, kiedy nieuważny kierowca zaczął cofać. Nagranie z monitoringu umieszczono w sieci jako przestrogę dla rodziców i kierowców.

Zobacz wideo Kierowca chevroleta niemal potrącił dwóch pieszych na przejściu. Teraz szuka go czeska policja

Mama uratowała syna przed nieuważnym kierowcą

Materiał zarejestrowany przez kamery pokazuje, jak biały samochód próbuje cofnąć z miejsca parkingowego. Zatrzymuje się jednak, żeby przepuścić skuter. Kiedy w międzyczasie mama i dwoje dzieci chcą przejść, pojazd nagle rusza.

Córeczka sportowca nazywa się Minnie Alex Pullin.Utytułowany snowboardzista został ojcem 15 miesięcy po śmierci

Rozpędzony kierowca jedzie wprost na samochód znajdujący się za nim. Między pojazdami w tym czasie przechodzą dzieci. Matka w ostatniej chwili wyciągnęła swojego syna, który znajdował się w samym centrum kolizji. Uchroniła go dzięki temu przed niebezpieczeństwem.

 

Jak donosi policja, kierowca mógł pomylić przycisk gazu z hamulcem. Policja z Yulin próbuje ustalić przyczyny wypadku. Dzieci i kobieta są bezpieczne. 

Niemowlę (zdjęcie ilustracyjne)Żyrardów. Policjant uratował życie dziecku. "Wykazał się zimną krwią"

Więcej o: