Prezent na Mikołajki dla dzieci do 25 zł - pomysły na niedrogie upominki dla uczniów

Prezent na Mikołajki dla dzieci do 25 zł może być naprawdę fajny! Nie masz pomysłu na upominek? Przekonaj się, co sprawi radość najmłodszym i znajdź niedrogie prezenty na 6 grudnia, idealne dla uczniów.

Upominki na Mikołajki w szkole do 25 zł: zabawki sensoryczne Pop it

Upominki na Mikołajki w szkole do 25 zł mogą sprawić prawdziwą frajdę. Poszukując drobnych prezentów, które spodobają się pociechom, warto rozejrzeć się za zabawkami antystresowymi. Popularnością wśród dzieci i młodzieży cieszą się tak zwane Pop it (inaczej Push Bubble). Zabawki-gniotki, wykonane z silikonu bądź kauczuku, pomagają zwalczać stres, a co równie istotne, wspierają integrację sensoryczną. Mogą pomóc pociechom, mającym problemy ze skupieniem się na lekcjach i wesprą aktywne słuchanie. Gniotki Pop it zachwycają różnorodnymi barwami i kształtami, wśród których można odnaleźć modele w kształcie kalkulatora, serca czy loda na patyku. Na uwagę zasługują również Pop it breloki, które dzieci mogą przypiąć do plecaka czy piórnika, a także kolorowe Push Bubble bransoletki, idealne do noszenia na co dzień. Ceny zabawek sensorycznych Pop it zaczynają się już od około 5 zł.   

Ile dni do mikołajek, czyli jak długo przyjdzie czekać na przybycie Świętego z workiem prezentów? Zdjęcie ilustracyjneIle dni do mikołajek, czyli jak długo przyjdzie czekać na przybycie Świętego z workiem prezentów

Pomysł na prezent mikołajkowy w szkole do 25 zł: gry planszowe i karciane

Pomysły na prezent mikołajkowy w szkole do 25 zł to również wiele atrakcyjnych gier planszowych, które sprawią radość zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Poszukując propozycji w świątecznych klimatach, zwróć uwagę na grę rodzinną "Dzieci kontra Rodzice - Magia świąt" (Kangur), podczas której uczestnicy zabawy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę z tematyki bożonarodzeniowej. Cena tej familijnej gry zaczyna się w granicach 13 zł. Kolejną interesującą grą, która idealnie sprawdzi się jako mikołajkowy prezent dla ucznia, są "Literołaki" (Zielona Sowa). Wciągająca, a przy tym edukacyjna zabawa, dedykowana jest dla dzieci od siódmego roku życia. Zaletą tej propozycji są jej walory edukacyjne – wciągająca gra nie tylko daje okazję do świetnej zabawy, ale również wzbogaca słownictwo. Można ją zakupić w cenie około 20 zł. Pomysłem na udany podarunek dla ucznia okaże się także wciągająca gra karciana pt. "Bystre główki" (Muduko), przeznaczona dla dzieci od szóstego roku życia. Przyjemną i rozwijającą grę pomagającą ćwiczyć pamięć oraz koncentrację, zakupisz za około 15 zł.   

Zobacz wideo Ciekawostki o Świętym Mikołaju [Pracownia Bronka]

Mikołajki klasowe, pomysły na prezent do 25 zł: zestawy kreatywne dla uczniów

Nie masz pojęcia, co kupić dziecku na Mikołajki klasowe? Pomysły na prezent do 25 zł dla ucznia, które z całą pewnością sprawią radość obdarowanym, to także wyjątkowe zestawy kreatywne. Jeśli chcesz zaskoczyć małych naukowców, zastanów się nad zakupem niezwykłej hodowli kryształów Ranok-Creative. Wśród zestawów umożliwiających hodowlę kryształów w domu, odnajdziesz cztery propozycje, dzięki którym w ciągu kilku dni można otrzymać zachwycające kryształy w barwie czerwonej, niebieskiej, zielonej lub żółtej. Koszt takiej zabawki wynosi około 20 zł. Mali chemicy będą również zadowoleni, zyskując możliwość własnoręcznego tworzenia świeczek. Szukając zestawów dla dzieci, przeznaczonych do domowej produkcji świeczek, możesz zdecydować się na Modeling Candle (Toys Inn) lub Warsztacik Świeczek Science4You (Trefl). Kolejną interesującą propozycją na prezent mikołajkowy dla dzieci, które nie lubią się nudzić, okażą się zestawy do tworzenia pachnących mydełek, takie, jak Warsztacik mydełek Science4You (Trefl).

Prezenty na MikołajkiMikołajki 2021. Pomysł na prezenty dla chłopca i dziewczynki

Co kupić na Mikołajki w szkole do 25 zł: komiksy

Zastanawiasz się, co kupić na Mikołajki w szkole do 25 zł? Poszukując interesujących pomysłów na prezent dla ucznia, możesz rozejrzeć się za komiksami. Cenione wśród młodych odbiorców opowieści obrazkowe mogą sprawić, że dziecko polubi czytanie. Krótkie, zabawne historie, zachęcające do poznawania przygód bohaterów dzięki kolorowym rysunkom, to tytuły, takie jak "Kajko i Kokosz". Publikacje z tej serii prezentujące perypetie dwóch dzielnych słowiańskich wojów, zostały stworzone przez Janusza Christę, polskiego autora komiksów, rysownika i scenarzystę. Kolejną komiksową propozycją, która w szczególności przypadnie do gustu dziewczynkom, są pełne humoru opowieści graficzne z cyklu "Sisters", autorstwa francuskich twórców – Christophe’a Cazenove’a i Williama Maury’ego.

Zobacz też: List do Mikołaja. Zobacz, jak napisać go wspólnie z dzieckiem [WZÓR, ADRES, E-MAIL]

Więcej o: