Nagrali scenkę, która jest znana każdemu rodzicowi. "Chciałabym zobaczyć reakcję babci"

Mama nagrała zabawny filmik przedstawiający, co robią rodzice, gdy są bardzo zmęczeni opieką nad dziećmi. "Gdy babcia powie, że jest w domu i nie ma żadnych planów" - opisała nagranie.

TikTok to aplikacja mobilna dzięki której można publikować, udostępniać i wysyłać znajomym różne filmiki. Umożliwia intuicyjne nagrywanie ich, dodawanie filtrów i różnego rodzaju muzyki. Cieszy się dużą popularnością wśród nastolatków, którzy publikują na niej układy taneczne wykonywane w rytm popularnej muzyki, ale nie brakuje także innych treści.

Nagrali scenkę, która jest znana każdemu rodzicowi

Zobacz wideo

Na TikToku można znaleźć filmiki z udziałem słodkich zwierzątek, poradniki kulinarne, nagrania przeróżnych stylizacji oraz treści o charakterze parentingowym. Wielu rodziców za pośrednictwem tej aplikacji dzieli się różnymi aspektami wychowywania dzieci. Niektórzy dokumentują ważne i wzruszające doświadczenia, zaś inni publikują zabawne scenki rodzajowe, z którymi utożsamia się wiele młodych mam i ojców. Właśnie takie nagrania można znaleźć na profilu mamy bliźniąt Anny Richey Fack, którą obserwuje prawie 100 tys. osób.

Jeden z filmików pokazał sytuację, która jest znana niejednemu rodzicowi zmęczonemu opieką nad pociechami.

Gdy babcia powie, że jest w domu i nie ma żadnych planów

- opisani nagranie.

Widać na nim rodziców, którzy szybko wbiegają do domu dziadków. Odkładają nosidełka z dziećmi oraz niezbędną do opieki nad nimi wyprawkę, a następnie szybko ewakuują się z budynku.

Wyślijcie swoim mamom. Na pewno skojarzą!

- napisała rozbawiona Anna.

Filmik obejrzało ponad 110 tys. osób i pojawiła się pod nim masa komentarzy od innych rodziców.

Oj, tak. Sytuacja bardzo dobrze znana
Małe przerwy i odrobina czasu dla siebie są zdrowe i potrzebne. Kto twierdzi inaczej, albo nie ma dzieci, albo nigdy w życiu desperacko nie potrzebował chwili dla samego siebie
Chciałabym zobaczyć filmik z reakcją babci, która znajduje dzieciaki
Przerabialiśmy to z mężem!
Chciałabym, aby mama mieszkała tak blisko, by móc mi tak pomagać
Ja tam wierzę, że babcia szczerze się ucieszyła

- pisali internauci.

Nagranie można obejrzeć pod tym linkiem.

Między dwiema falami pandemii, gdy dzieci dowiedziały się, że znów muszą wrócić do nauki zdalnej, zaczęły płakaćMaseczki w szkołach. "Nauczyciele grożą obniżeniem oceny z zachowania"

Więcej o: