Prezent na Mikołaja dla 3-letniego chłopca - poznaj 4 wyjątkowe propozycje

Prezent na Mikołaja dla 3-letniego chłopca to niezwykle ważna sprawa. Nie wiesz co kupić? Koniecznie zobacz nasze propozycje dla 3 latków i wybierz co podarować maluchowi w tym roku.

Co kupić na Mikołaja dla 3-letniego chłopca? Indiański wigwam

Co kupić na Mikołaja dla 3-letniego chłopca, by spełnić jego marzenia? Jedną z pierwszych propozycji, które dla Was przygotowaliśmy, jest indiański namiot. W wieku trzech lat wiele pociech szuka własnej przestrzeni do zabawy. Namiot-domek to strzał w dziesiątkę! Możemy być przekonani, że maluch nie będzie mógł się od niego oderwać podczas zabawy. Wigwam warto samodzielnie przyozdobić indiańskimi akcentami, dzięki temu zbudujemy niepowtarzalny klimat. Doskonale sprawdzą się tu lampki, piórka, kolorowe girlandy.

PrezentPrezent na Mikołaja dla 8-letniej dziewczynki - dziecięcia lista marzeń

Prezent na Mikołaja dla 3 latka - edukacyjny komputer

Prezent na Mikołaja dla 3 latka może mieć charakter edukacyjny. Dziecko w wieku trzech lat codziennie odkrywa dużo nowych rzeczy. Z pomocą interaktywnego komputera-zabawki proces ten stanie się o wiele prostszy i efektywniejszy. Wiele modeli zabawek tego typu posiada możliwość nauki kolorów, kształtów, słówek, a nawet języków obcych. Zwróć uwagę na to, by kupić zabawkę dostosowaną do wieku dziecka.

Zobacz wideo "Klaus" - świąteczny film Netflixa, czyli skąd wziął się Święty Mikołaj?

Zobacz też: Czapka Mikołaja: czy koniecznie musimy zadowolić się czapką kupioną w sklepie?

Zabawki na Mikołaja dla 3 latka - propozycja w motoryzacyjnym stylu

Zabawki na Mikołaja dla 3 latka? Samochód na akumulator dla dzieci będzie dobrym wyborem. Większość chłopców, zarówno tych dużych jak i małych, kocha ''cztery kółka''. Nic w tym dziwnego - możliwość samodzielnego sterowania samochodzikiem to olbrzymia frajda. Dlatego, też dobrym pomysłem jest obdarowanie 3-latka własnym autkiem. Ważne jest jednak to, aby przed zakupem odpowiedzieć sobie na kilka pytań, między innymi: ile waży dziecko oraz ile osób będzie korzystało z zabawki w tym samym czasie. Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi rodzicami większej gromadki, warto pomyśleć o dwuosobowym modelu, unikniemy wtedy bratersko-siostrzanych kłótni podczas zabawy. Należy wspomnieć, że większością samochodów możemy sterować zdalnie, co daje nam możliwość kontrolowania pojazdu. To wygodna opcja zwłaszcza w przypadku bardzo małych dzieci. Istotnym elementem, na który musimy zwrócić uwagę, jest dokupienie dodatkowego akumulatora. Przeciętne działanie baterii ogranicza się do kilku godzin. W takich sytuacjach warto mieć "zapas". Zwłaszcza w początkowej fazie użytkowania zabawki przez dzieci.

Prezent na mikołajki. Zdjęcie ilustracyjnePrezent na Mikołajki dla dzieci do 20 zł. Co kupić na Mikołajki w szkole?

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 3 latka - klocki w rozmiarze XXL

Pomysł na prezent mikołajkowy dla 3 latka w dużym formacie, to zdecydowanie gigantyczne klocki, które w ostatnim czasie są na szczytach list dziecięcych zabawek. Zabawka rozwija umiejętność samodzielnego myślenia, konstruowania, poprawia też zdolności manualne. Dodatkowo klocki XXL dają nam o wiele więcej możliwości niż klasyczna wersja. Z pomocą wszystkich członków rodziny, możemy budować z nich olbrzymie konstrukcje.

Zobacz też: Prezent na Mikołaja dla 8-letniego chłopca - poszukiwania idealnego prezentu

Więcej o: