Ukryta kamera zarejestrowała, co robiła niania. Kobieta trafiła do aresztu

Wielu rodziców korzysta z pomocy opiekunek do dzieci. Rodzice z Karoliny Północnej niestety nie mają dobrych doświadczeń. Zostawili syna pod opieką Lauren Rowe, która miała stosować przemoc, aby zmusić chłopca do wykonywania jej poleceń. Jedną z traumatycznych dla dziecka sytuacji zarejestrowała ukryta kamera.

Max i Laura Oglesby podobnie jak wielu rodziców, zdecydowali się skorzystać z pomocy opiekunki do dziecka. Rodzice mieli na głowie remont swojego baru, który znajdował się godzinę drogi od domu i  kilka razy w tygodniu musieli pojawiać się na miejscu. Wtedy z ich dwuletnim synkiem Declanem zostawała Lauren Rowe. Nie wiedziała jednak, że para zamontowała w mieszkaniu ukrytą kamerę. Któregoś dnia, kiedy Max i Laura skończyli malować podłogi, zerknęli na transmitowany obraz. Przeraziło ich to, co zobaczyli.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Opiekunka znęcała się nad dzieckiem

Na nagraniu syn pary krzyczał, płakał i wołał tatę na pomoc. Kobieta w tym czasie wykręcała mu ręce i na siłę wkładała do buzi jedzenie.

Dziś się uczymy. Musisz nauczyć się jeść swoje posiłki, dopiero wtedy dam ci spokój

- krzyczała na dziecko.

Ferie zimowe (zdjęcie ilustracyjne)Kiedy ferie zimowe 2022? Wielu uczniów jest zaskoczonych decyzją MEN

Kiedy rodzice to zobaczyli, natychmiast wsiedli do samochodu. Zadzwonili też do babci chłopca, która mieszkała nieopodal.

Chciałam skopać jej tyłek

- przyznaje mama chłopca. 

Oglesby usłyszała też na nagraniu, że kobieta mówiła do kogoś przez telefon, że jeśli rodzice tego Declana nie zaczną trzymać go krótko, wejdzie im na głowę. Kiedy para wbiegła do domu, natychmiast pokazali Rowen nagranie i poinformowali ją, że jest zwolniona. Sprawa trafiła też do sądu. Kobieta została aresztowana, ale wypuszczono ją po wpłaceniu 2500 dolarów kaucji. Obecnie czeka na rozprawę.

Jak nie zniszczyć związku? PoradyJak nie zniszczyć związku i małżeństwa? Sześć porad prawnika od rozwodów

Więcej o: