Urodził się największy noworodek w Wielkiej Brytanii. Reakcja taty w punkt

Mama z Wielkiej Brytanii urodziła dziecko o nietypowych wymiarach. Okazało się, że chłopiec należy do grona noworodków uznanych za największe w kraju. 31-latka i jej mąż przeżyli szok, kiedy zobaczyli swoją pociechę. O reakcji opowiedzieli magazynowi The Independent.

Więcej wiadomości na tematy związane z parentingiem znajdziesz na Gazeta.pl.

Cheral Mitchell trafiła na porodówkę w 38. tygodniu ciąży. Kiedy jej synek Alph przyszedł na świat, okazało się, że zdecydowanie wyróżnia się pośród innych noworodków. Chłopiec w dniu narodzin ważył 6,8 kg. Uznano go za jednego z trzech największych noworodków w Wielkiej Brytanii.

Zobacz wideo Czym jest mleko modyfikowane? Jak dobrać odpowiedni produkt?
Nie sądziliśmy, że będzie tak duży. Wszyscy się śmiali, kiedy wyszła jego główka. Mój mąż Tyson powiedział: "O mój Boże, jaki on jest masywny". Pielęgniarki mówiły, że to musi być największe dziecko i sprawdzały to w Google

- wspominała później mama.

Mama urodziła największego chłopca w Wielkiej Brytanii

To nie był pierwszy poród 31-latki. Cheral Mitchell jest mamą trojga innych dzieci. Jednak pozostałe pociechy urodziły znacznie mniejsze niż Alph. Jak żartobliwie mówi mama "były normalne". Kobieta podejrzewa, że zaskakująca waga chłopca może mieć związek z tym, że w trakcie ciąży pojawiły się komplikacje. Dość późno zdiagnozowano u niej cukrzycę ciążową.

7Close,Up,Of,Mask,And,Disinfectant,On,School,Desk,BesideChłopiec zdjął maseczkę na lekcji. Reakcja nauczycielki zaskoczyła wszystkich. "Boję się chodzić do szkoły"

Mój brzuch był duży, ale nie aż tak masywny, więc nie wiem, gdzie się ukrywał. Mój wujek Jason nazywa go małym hipopotamem

- oznajmiła Cherral Mitchell.

Największym noworodkiem w Wielkiej Brytanii jest Guy Carr. Chłopiec urodził się w 1992 r. i ważył ok. 7 kg. 

Córeczka sportowca nazywa się Minnie Alex Pullin.Utytułowany snowboardzista został ojcem 15 miesięcy po śmierci

Więcej o: