Szczeniaki otoczyły niemowlę. Internautka: "Zazdroszczę temu dziecku"

W sieci krąży nagranie, na którym uwieczniono kilkumiesięczne dziecko w towarzystwie gromady szczeniaczków. Wszyscy są zachwyceni sytuacją. Jedna z internautek napisała: "Jeśli nie tak wygląda niebo, to się tam nie wybieram".

Nagraniami, które w sieci cieszą się największą popularnością są te z dziećmi lub zwierzętami w rolach głównych. Zarówno pierwsze, jak i drugie są bardzo wdzięcznymi obiektami do filmowania - są spontaniczne i autentyczne. A co, gdyby połączyć na filmiku dziecko i zwierzaka? Sukces nagrania w mediach społecznościowy gwarantowany. 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Rozczulające nagranie dziecka ze szczeniakami

Giovanna Dominguez, funkcjonująca na TikToku jako giodgvz opublikowała nagranie, na którym widać kilkumiesięczne dziecko w towarzystwie kilku szczeniaczków. Maluszek leży na plecach, a psiaki chodzą wokół niego, obwąchują go, łaskoczą swoją sierścią Zaciekawione, podekscytowane szczeniaczki w pewnym momencie zaczynają nawet na dziecko wchodzić. Maluszek wcale się nie boi, jest wyraźnie zachwycony takim towarzystwem. Nad wszystkim czuwa troskliwa psia mama.

Na szczęście nikomu nic się nie stało.Uczeń w plecaku przyniósł do szkoły węża. "Nie ma powodów do paniki"

Nagranie skradło serca internautów

Użytkownicy TikToka byli zauroczeni nagraniem:

Tak wygląda szczęście
Najsłodsza rzecz na świecie
Totalne szczęście!
Jak słodko!
Terapia szczeniakami
Tak kochają tylko zwierzęta i dzieci
Jeśli nie tak wygląda niebo, to się tam nie wybieram
Zazdroszczę temu dziecku

- pisali. Ten maluch z pewnością będzie wielkim miłośnikiem zwierząt, skoro już w tak młodym wieku ma z nimi tak bliski kontakt. 

Więcej o: