Urodziła córki dokładnie tego samego dnia, a nie są trojaczkami. "Po prostu nie dowierzaliśmy"

Kristin Lammert jest dumną mamą trzech dziewczynek. Córki przychodziły na świat pod koniec sierpnia, ale w trzyletnich przerwach. "Sophia powiedziała, że ??na swoje szóste urodziny znów chciałaby dostać siostrę" - wspomina dumna mama. I tak się stało.

Więcej podobnych historii na Gazeta.pl.

Gdy Kristin Lammert, 32-latka z Oviedo na Florydzie była już w zaawansowanej ciąży, zbliżał się termin urodzin jej starszej córki - Sophii. Amerykanka żartowała, że urodzi dziecka tego samego dnia - 25 sierpnia, ale nikt jej nie wierzył. Ostatecznie okazało się, że miała rację, a Sophia w prezencie urodzinowym dostała od rodziców młodszą siostrzyczkę. Nie mogła sobie wymarzyć lepszego podarunku.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Podwójne i potrójne urodziny

Tym sposobem obie córki państwa Lammert świętują swoje urodziny tego samego dnia, tylko dzielą je trzy lata. Kiedy okazało się, że Kristin jest w trzeciej ciąży, rodzina znów żartowała na temat spodziewanej daty porodu. Okazało się, że najmłodsza z rodzeństwa - Mia, także przyszła na świat 25 sierpnia. Tym sposobem, trzy dziewczynki świętują swoje urodziny tego samego dnia. 

Zobacz wideo Obecność partnera przy porodzie. "Trzeba porozmawiać o tym wcześniej, niż w drodze na porodówkę"

Ważna data dla rodziny

W tej rodzinie 25 sierpnia jest więc świętowany niezwykle hucznie. Wszystkie dzieci mają wtedy urodziny.

Po prostu nie dowierzaliśmy

— powiedziała w rozmowie z portalem TODAY Parents Kristin.

Im bliżej było do 25 sierpnia i im więcej żartowaliśmy z tego w domu, tym bardziej chciałem, żeby to się stało. ... A do tego Sophia powiedziała, że ??na swoje szóste urodziny znów chciałaby dostać siostrę

- dodała.

Dziecko było śmiertelnie przerażone.Traumatyczna wizyta w ZOO. Struś przeraził małe dziecko

Łatwa do zapamiętania data

Między dziewczynkami są dokładnie po trzy lata różnicy. Sophia ma 6 lat, Giuliana 3, a Mia niemal dwa miesiące. Dla członków dalszej rodziny to niezwykłe ułatwienie - nigdy nie zapomną o urodzinach żadnej z córek państwa Lammert. Taka data urodzin jest także sporym ułatwieniem w czasie wypełniania wszelkiego rodzaju dokumentów. 

Jesteś mamą? Mamy do Ciebie kilka pytań. Zapraszamy do udziału w naszej ANKIECIE

Więcej o: