Ten trik miał zapewnić dziecku bezpieczeństwo. Na chwilę spuściła wzrok, a malec zniknął

Mama postanowiła kupić specjalną osłonkę na łóżko dla swojego energicznego dziecka. Gdy po chwili spojrzała na materac, zobaczyła, że dziecka nie ma. "To trochę przestroga dla rodziców" - komentują internauci.

TikTok to aplikacja mobilna, która umożliwia użytkownikom nagrywanie, publikowanie, udostępnianie i wysyłanie krótkich filmików. Z założenia nagrania miały przypominać swoją formą teledyski i faktycznie, na TikToku nie brakuje układów tanecznych wykonywanych w rytm popularnej muzyki. Z czasem zaczęły tam dominować także inne treści.

Wystarczyła chwila nieuwagi

Więcej informacji na temat obecnej sytuacji w szkołach znajdziecie na Gazeta.pl.

Pies zapewnia dziecku masę zabawy.Pies chciał zapewnić maluchowi przejażdżkę. "Dobry chłopak!"

Zobacz wideo Justyna Steczkowska płacze w "The Voice of Poland"

Obecnie w aplikacji można znaleźć filmiki o przeróżnej tematyce. Od tych zabawnych z udziałem zwierząt, przez poradniki modowe i kulinarne, zabawne scenki rodzajowe oraz nagrania parentingowe. Wiele mam i ojców właśnie za pośrednictwem TikToka utrwala wspomnienia z dziećmi, a następnie pokazuje je innym rodzicom. W ten sposób dzielą się swoimi doświadczeniami.

Na profilu halyhaha2 znajdziemy głównie śmieszne filmiki z dziećmi w roli głównej. Na jednym z nich nagrano sytuację, która przytrafiła się pewnej mamie. Położyła dziecko na łóżku, ale wiedząc, że malec lubi się wiercić i raczkować, zainwestowała w specjalny "stelaż" umożliwiający zamontowanie miękkich ścianek wokół łóżka. To jednak nie wystarczyło, aby zatrzymać dziecko.

Wystarczyła chwila nieuwagi, by malec zniknął z pola widzenia mamy. Gdy kobieta podeszłą do łóżka, okazało się, że wpadł w szczelinę między stelażem a materacem. Gaworzył, jakby chciał zawołać mamę i uśmiechnął się na jej widok.

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy. Niektórzy stwierdzili, że filmik jest zabawny, a inni uznali, iż powinien być przestrogą dla rodziców, aby nie zostawiali dzieci samych.

Jaki słodki malec
Mały głuptasek, ale to bardzo ważne, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo. Uważaj, mamo!
Dziecko chyba chciało powiedzieć: tu jestem mamusiu!
To trochę przestroga dla rodziców, żeby nie zostawiali dzieci bez opieki
Przypomniało mi się, jak ja sama jako dziecko zaklinowałam się w przerwie pomiędzy ścianą a materacem
Ma taki śliczny uśmiech. Ale słodziak!
Ten maluch wydaje podobne dźwięki, jak mały kotek
Byłam przekonana, że to kotek. Zdziwiłam się widząc dziecko 
Ten filmik naprawdę mnie rozbawił

- pisali internauci.

Jesteś mamą? Mamy do Ciebie kilka pytań. Zapraszamy do udziału w naszej ANKIECIE.

Polski Ład ma wiele luk. Oszacowano, że najbardziej stratne są rodziny z dziećmiPolski Ład ma wiele luk. Okazuje się, że najwięcej tracą rodzice z dziećmi

Więcej o: