Pies chciał zapewnić dziecku przejażdżkę. Maluch nie spodziewał się takiej prędkości

W sieci pojawiło się niezwykłe nagranie, którego bohaterami są kilkumiesięczne dziecko i buldog angielski. Czworonóg stwierdził, że maluszkowi przyda się nieco rozrywki i zaczął popychać jego chodzik.

Więcej równie zabawnych historii na Gazeta.pl

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Pies i dziecko - najlepsi przyjaciele

Kiedy w domu pojawia się nowy członek rodziny, czworonogi często czują się za niego odpowiedzialni na równi z młodymi rodzicami. W sieci aż roi się od nagrań, które temu dowodzą. Niedawno serca internautów podbił filmik, na którym psiak próbował przykryć nagiego noworodka. Na innym nagraniu udokumentowano psa, który chciał uchronić swojego małego towarzysza przed upadkiem ze schodów - zagrodził mu drogę.

Pies postanowił zapewnić dziecku "przejażdżkę"

Na tym filmiku widać, jak buldog angielski postanowił zapewnić kilkumiesięcznemu dziecku nieco rozrywki. Malec siedział w rodzaju chodzika połączonego ze stolikiem sensorycznym. Chodzik jest wyposażony w kółka, dzięki czemu maluch, który nie potrafi jeszcze chodzić, może odpychać się od podłogi nóżkami i w ten sposób powoli poruszać wokół stolika. Zasadę tę podpatrzył domowy pupil - buldog angielski i postanowił zapewnić dziecku rodzaj "przejażdżki". Widocznie uznał, że dziecko robi to zbyt wolno. Całość wyglądała komicznie, dziecko było zaskoczone, a pies zapewne czuł się spełniony jako towarzysz zabaw. 

Zobacz wideo Co czyni rekiny tak przerażającymi? Poza szczękami oczywiście [PRACOWNIA BRONKA]
Dobry chłopak!
Najlepszy mały pomocnik!
Jaka przejażdżka!
Najlepsi przyjaciele!

- pisali rozbawieni internauci.

Mama pokazała listę zasad dla gościUrodziła i przygotowała listę zasad dla gości. Test na COVID to nie wszystko

Niezwykła więź dziecka i psa

Kiedy w domu pojawia się nowy członek rodziny, czworonożny pupil zwykle schodzi na dalszy plan. Młodzi rodzice są zaaferowani dzieckiem i zwierzakowi poświęcają mniej czasu i uwagi. To zrozumiałe, jednak mimo wszystko warto znaleźć czas, aby dopieścić swojego psiaka. Jeśli nie będzie czuł się zaniedbany, porzucony, nie będzie zazdrosny o dziecko i będzie miał z nim lepszą relację. A prawdopodobnie zostaną najlepszymi przyjaciółmi. 

Jesteś mamą? Mamy do Ciebie kilka pytań. Zapraszamy do udziału w naszej ANKIECIE.

Więcej o: