Traumatyczna wizyta w ZOO. Struś przeraził małe dziecko. "Też bym krzyczał" - skomentował jeden z internautów

Mały Evan z pewnością nigdy nie zapomni rodzinnej wycieczki do ZOO. Spodziewał się dobrej zabawy w towarzystwie najbliższych, zamiast tego jedno ze zwierząt wystraszyło go nie na żarty. "To nie jest zabawne. Dziecko jest przerażone. Powinniście byli zamknąć okno" - skomentował nagranie jeden z internautów.

Więcej podobnych historii na Gazeta.pl.

TikToku pojawiło się nagranie z rodzinnej wycieczki do Mini ZOO, rodzaju farmy, na którą można się wybrać, żeby obejrzeć zwierzęta. W takie miejsce został zabrany mały Evan, który tej wycieczki zapewne nie zapomni do końca życia. Nie spodziewał się, ze jedno ze zwierząt postanowi zajrzeć do auta, w którym siedział...

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Struś przeraził małego chłopca

Na nagraniu widać wnętrze auta, w którym siedzi mały Evan, jego siostra i dwóch mężczyzn - jeden to zapewne ojciec chłopca. W pewnym momencie towarzyski struś podchodzi do okna i wsadza głowę do wnętrza auta. Zapewne zainteresowały go przekąski, które dzieci trzymały w rękach. Chłopiec krzyczy z przerażenia. 

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]
Strusie są bardzo niebezpieczne. Gratuluję.
To nie jest zabawne. Dziecko jest przerażone. Powinniście byli zamknąć okno.
Ja też bym krzyczała

- pisali pod udostępnionym nagraniem internauci. Większość jednak uznała, ze nagranie przerażonego chłopca jest zabawne. 

Warto zachować ostrożność

W czasie wizyty w ZOO, a także na popularnych ostatnio farmach zwierząt należy zachować ostrożność. W pierwszym przypadku zwierzęta są oddzielone od ludzi, a w drugim, mamy do czynienia z tymi oswojonymi, nie oznacza to jednak, że możemy sobie na wszystko pozwalać. W styczności ze zwierzętami należy zachowywać się spokojnie i cicho, należy przestrzegać zasad obowiązujących w danej placówce.  Dzieci powinny być bezwzględnie pod kontrolą osób dorosłych, tym bardziej że zwierzęta różnie potrafią zareagować na takie maluchy. Nieprzewidziane, stresujące sytuacje mogą sprawić, że dziecko niepotrzebnie zrazi się do zwierząt i będzie się ich bało przez długie lata.

7Girls,In,Stylish,School,Uniform,Outdoors,,Focus,On,LegsDziewczynki mają zakrywać ręce i nogi. Szkoły na Pomorzu pilnują "cnot niewieścich"

Jesteś mamą? Mamy do Ciebie kilka pytań. Zapraszamy do udziału w naszej ANKIECIE.

Więcej o: