Mama dwanaściorga dzieci pokazała górę prania u siebie w domu. "Jesteś bohaterką!" - piszą internauci

Każda mama wie doskonale, że pranie to coś, czego nie warto zaniedbywać, jeśli nie chce się utonąć w brudnych ubraniach. Przy dwunastce dzieci, to jak syzyfowa praca. "Niekończący się cykl" - skomentowała tę czynność jedna z internautek.

Więcej podobnych tematów na Gazeta.pl.

Pełnoetatowa mama, 32-letnia Amerykanka Britni Church chętnie w mediach społecznościowych dzieli się kulisami życia swojej ogromnej rodziny. Ma dwanaścioro dzieci. Pierwszą córkę urodziła w wieku 16 lat, z byłym już mężem ma w sumie szóstkę dzieci, z obecnym - Chrisem - także szóstkę. Taka pokaźna gromadka, to ogrom szczęścia i miłości, ale także obowiązków i pracy.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Mama dwanaściorga dzieci pokazuje życie codzienne w swoim domu

Britni mimo ogromu obowiązków znajduje czas na aktywność w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem TikToka, Instagrama i Youtube’a, regularnie udostępnia zdjęcia i filmy przedstawiające życie codzienne swojej rodziny. W jej przypadku nawet tak pozornie banalne czynności jak zakupy spożywcze dla całej tej gromady, sprzątanie domu, czy pranie są nie lada wyzwaniem.

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]

Amerykanka udostępniła niedawno na TikToku nagranie, na którym pokazuje, jak wygląda w jej domu robienie prania. A dokładnie - nie samego prania, a sortowania wypranych już ubrań, co jak doskonale wie każda mama - jest bardziej czasochłonne i pracochłonne niż wrzucenie brudnych ubrań do pralki

Mama dwanaściorga dzieci sortuje pranie

Britni na nagraniu pokazała stertę ubrań, które następnie sortowała, składała i układała na miejscu. Kobieta każdego dnia musi dwa razy nastawiać pranie. Gdyby tego nie robiła tak często, jej dom szybko wypełniłby się stertami brudnych ubrań, a domownicy nie mieliby co na siebie założyć. Britni wyznała, że nie zawsze ma czas na sortowanie prania, zwykle wyręczają ją w tym najstarsze dzieci.

To niesamowite, jak dobrze jesteś zorganizowana. Jesteś moją bohaterką!
To jak niekończący się cykl

- piszą internauci obserwujący ją w mediach społecznościowych.

Aktorka ze swoimi dziećmi.Znana aktorka, mama autystycznych bliźniaków: "Są doskonałe"

Jesteś mamą? Mamy do Ciebie kilka pytań. Zapraszamy do udziału w naszej ANKIECIE

Więcej o: