Nie wiedziała, że szesnastolatek zostanie ojcem. Jej reakcja zaskoczyła wielu

Elle była zaskoczona, gdy dowiedziała się, że jej szesnastoletni syn zostanie samotnym ojcem. Zamiast go krytykować, postanowiła okazać wsparcie. Historię rodziny przedstawiła za pośrednictwem TikToka.

TikTok to aplikacja służąca do publikowania, udostępniania i wysyłania znajomym krótkich filmików, które w założeniu miały przypominać swoją formą teledyski. Chociaż niektórym kojarzy się z układami tanecznymi publikowanymi przez nastolatków, na TikToku nie brakuje także innych treści. Można znaleźć tam triki kulinarne, tutoriale makijażowe, skecze komediowe, porady parentingowe, nagrania ze zwierzętami oraz historie "z życia wzięte".

Nie wiedziała, że szesnastolatek zostanie ojcem

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl.

Do osób, które dzielą się z internautami swoimi doświadczeniami należy Elle prowadząca profil Elleann040. Na jednym z nagrań postanowiła opowiedzieć historię swojego syna. Okazało się, że szesnastolatek został ojcem i zdecydował, że sam wychowa swoją córeczkę. Na filmiku przedstawiono ich wspólne zdjęcia. Nastolatek przytula na nich dziewczynkę, bawi się z nią w basenie z plastikowymi kulkami oraz karmi. Nie zabrało również fotografii uśmiechniętej Elle pozującej z wnuczką. Dumna babcia powiedziała, że kocha zarówno chłopca, jak i dziewczynkę.

Jestem z ciebie taka dumna, że dałeś radę, mimo że z pewnością musiało cię to przerażać

- napisałą Elle.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio nagrała film, na którym tańczy z mamą

Dni wolne od szkoły 2021 pod hasłem nauki. 'Moje dziecko poza szkołą nie ma życia'Dni wolne od szkoły pod hasłem nauki. "Moje dziecko poza szkołą nie ma życia"

Filmik obejrzało ponad 243 tys. razy i pojawiła się pod nim masa komentarzy. Internauci chętnie opowiadali o swoich przeżyciach i gratulowali kobiecie cudownej rodziny.

Ledwie skończyłam 16 lat i urodziłam syna. Byłam bardzo szczęśliwa, że rodzice byli obok i mogli mi pomóc. Teraz on ma 24 lata, a ja właśnie skończyłam 40
Jestem pod wielkim wrażeniem tego, jak poradziłaś sobie z tą sytuacją! Jesteś wielkim błogosławieństwem dla tej dwójki. Wnuczka jest piękna
Twoja rodzina jest taka bezinteresowna i potrafiła się odnaleźć w trudnej sytuacji. Cudowna relacja
Ja sama zaszłam w ciążę w wieku 16 lat, a dziś mój syn kończy 16 lat. Nie wiem, co bym zrobiła bez takiej rodziny
Nastolatek podjął się wychowania córeczki, a wielu dorosłych mężczyzn ucieka od tego obowiązku

- pisali.

Jesteś mamą? Mamy do Ciebie kilka pytań. Zapraszamy do udziału w naszej ANKIECIE.

Meghan MarkleDiana zostawiła bezcenną pamiątkę. Trafi do Charlotte, a nie Lillibet

Więcej o: