Olga Frycz chwali się baby shower. Znane przyjaciółki spisały się na medal. "Babskie grono"

Olga Frycz jest w zaawansowanej ciąży. Poród zbliża się wielkimi krokami. Aktorka relaksuje się na baby shower, który przygotowały jej przyjaciółki. Nie zabrakło słodkości i wyjątkowych dekoracji. - Dzisiaj spotkałyśmy się w babskim gronie, aby celebrować, rozmawiać i życzyć - zdradza główna organizatorka, Maja Bohosiewicz.

Olga Frycz to popularna polska aktorka. Jest także mamą 3,5-letniej córeczki. Celebrytka jest na finiszu swojej drugiej ciąży. W związku z tym najbliżsi przygotowali dla niej baby shower. Aktorka wyglądała naprawdę kwitnąco. Widać, że stan błogosławiony jej służy. 

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Olga Frycz z dużym ciążowym brzuszkiem bawi się na baby shower

Olga Frycz niebawem powita na świecie drugą córeczkę. Celebrytka zdradziła, że pociecha będzie miała na imię Zosia. Okazuje się, że przygotowania do porodu zaczęły się pełną parą. W minioną sobotę odbył się wyjątkowy baby shower, który przygotowała Frycz, jej najlepsza przyjaciółka - Maja Bohosiewicz. I choć sama zainteresowana nie pokazała żadnego kadru w sieci, to inne zaproszone koleżanki z polskiego show-biznesu podzieliły się uroczymi fotografiami. Na przyjęciu pojawiły się między innymi Natalia Klimas, Maja Bohosiewicz, Anna Czartoryska-Niemczycka czy Zofia Zborowska.

Zosia - czekamy! Maja Bohosiewicz świetna z Ciebie organizatorka. Takie soboty lubię!

- czytamy pod zdjęciem na Instagramie, które udostępniła przyjaciółka Olgi, Karolina Cwalina-Stępniak.

 

Małgorzata Socha załamała się, gdy zobaczyła pokój dziecka. Fanka: WspółczujęMałgorzata Socha załamała się, gdy zobaczyła pokój dziecka. Fanka: Współczuję

Dzisiaj spotkałyśmy się w babskim gronie, aby celebrować, rozmawiać i życzyć. Za chwilę na świecie pojawi się kolejna kobieta do naszego grona. Oczami wyobraźni widzę już Leonie, Helenę i Zosię, które razem proszą nas o pozwolenie na pójście na imprezę. Ciekawe czy takie przyjaźnie z dzieciństwa mogą trwać na zawsze? PS Kochamy Cię, Oldżinko

- napisała Maja na swoim profilu.

 

Na zdjęciach dominują pastelowe kolory. Nie zabrakło bogatego cateringu w formie ciasteczek, tortów, czy muffinek. Był także ogromny tort, który wykończony był dodatkami w kolorze złota.

Agnieszka WłodarczykWłodarczyk zamieszkała w Hiszpanii. Jak zarabia? "10 tysięcy za post"

Więcej o: