Maciej Dowbor pokazał stylizację autorstwa córek. "Tak mnie urządziły"

Maciej Dowbor opublikował serię zabawnych zdjęć wykonanych podczas zabawy z dziećmi. "Czasem naprawdę zazdroszczę kumplom, którzy mają synów! Można by jakiś mecz obejrzeć albo zagrać w gałę. A nie tylko wróżki i księżniczki" - stwierdził rozbawiony.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska mają dwie córki - 12-letnią Janinę oraz 3-letnią Helenę. Para jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dokumentuje różne wydarzenia z życia codziennego i dzieli się fanami swoimi doświadczeniami związanymi z opieką nad dziećmi. Sympatię internautów zyskali dzięki naturalności i poczuciu humoru.

Maciej Dowbor pokazał stylizację autorstwa córek.

Jako że aktorka w związku z obowiązkami służbowymi musiała stawić się w teatrze, opieką nad dziećmi zajął się dziennikarz. Postanowił pokazać fanom, w co bawi się z córkami. Trzeba przyznać, że dziewczynki wybrały mu dość oryginalną stylizację.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl.

Maciej Dowbor opublikował na swoim profilu na Instagramie trzy zdjęcia. Pozuje na nich z różowym diademem na głowie, różdżką w dłoni i również różowym falbaniastym kołnierzem uszytym z tiulu oraz tkaniny z cekinami. Włosy dziennikarza uczesano w małego kucyka na czubku, a dodatkowo powpinano w nie spinki. Chociaż jego mina była daleka od zachwytu, zgodził się na kostium, by zadowolić dziewczynki.

Aaaaa?? Szefowa wyszła do roboty (farciara), a ja od nadmiaru różu zaraz oszaleję. Czasem naprawdę zazdroszczę kumplom, którzy mają synów! Można by jakiś mecz obejrzeć albo zagrać w gałę. A nie tylko wróżki i księżniczki. Tak mnie córeczki urządziły! W co tu jeszcze się bawić z dziewczynkami ?? Liczę na Wasze pomysły

- opisał fotografię.

Zobacz wideo "250 km stąd, w sytej Polsce, ludzie giną z zimna i głodu"

Meghan MarkleTęczowe dziecko to dla wielu zagadkowe pojęcie. Urodziła je Meghan Markle

Serię zdjęć skomentowała sama Joanna Koroniewska, wyraźnie rozbawiona efektami pracy córek. Przekornie zaproponowała zabawę w malowanie twarzy farbkami oraz w sprzątanie.

Całuje Was moje słodkie dziewczynki 

- dodała.

Pod fotografiami pojawiło się także wiele komentarzy od obserwatorów Macieja Dowbora. Niektórzy ojcowie przyznali, że ich córki miewają podobne pomysły.

Skąd ja to znam
Możesz być największym mafiozem świata ale jak córki mówią, że masz być księżniczką, to tak ma być
Mina na każdym zdjęciu bezcenna
Masz tę moc
Szacun. Proponuję budowanie miasta z klocków, a może zabawa w sklep, możesz siedzieć na kasie

- pisali internauci.

Tata dziewczynki ma zaufanie do swoich pytonów.Jego córka wychowuje się z pytonami. Te zdjęcia robią wrażenie

 
Więcej o: