Katarzyna Tusk pozuje w łóżku z dziećmi. Fanka zwróciła uwagę na zegarek

Kasia Tusk niechętnie pokazuje na swoim profilu na Instagramie rodzinne kadry. Blogerka, która dba o prywatność swojego partnera i dzieci, zawsze starannie dobiera ujęcia i publikuje jedynie te, które nie zdradzają zbyt wiele. Tym razem jednak fotografia z łóżka zawierała element, który przyciągnął wzrok fanów i odrobinę zdradził na temat rodzinnego życia autorki Make Life Easier.

Katarzyna Tusk często publikuje treści w swoich mediach społecznościowych i jest w nieustannym kontakcie ze swoimi fanami. Od lat prowadzi bloga Make Life Easier, na którym publikuje treści o zróżnicowanej tematyce. Dzieli się z obserwatorami spostrzeżeniami dotyczącymi sztuki, architektury, mody czy szeroko pojętego lifestyle'u.

Zobacz wideo Kasia Tusk nie rozumie, dlaczego Olga Tokarczuk ma tak mało obserwujących na Instagramie

Odkąd została mamą, zdarza się, że na jej kadrach pojawiają się dzieci. Tym razem pochwaliła się obserwatorkom kadrem wprost z łóżka. Rodzinny poranek jednak wzbudził podejrzenia fanek. Wszystko przez to, że zauważyły stojący na parapecie zegarek

Kasia TuskTusk wzięła udział w manifestacji. "Nie chcę, aby moje dzieci dorastały poza Europą"

Katarzyna Tusk pochwaliła się zdjęciem z córkami

Na sielskim kadrze widzimy, jak córka Donalda Tuska pozuje z dziećmi w białej pościeli. Wysokie sufity i imponujące okno sprawiły, że to wnętrze stało się głównym tematem fotografii, a szczęśliwa rodzina jest tylko dodatkiem. 

Ależ macie piękną tą sypialnię
Ciekawe, jakiż tam widok się rozpościera za oknem

- pisały obserwatorki. Jedna z nich zwróciła uwagę na detale i jej wzrok przykuł stojący na parapecie zegarek. Wskazywał on godzinę 15:20. 

 
Sporo czasu spędziliście w łóżku. Patrząc na zegarek po prawej

- zauważyła. Inna fanka wyjaśniła jej, że ta sama godzina pojawia się też na innych zdjęciach, więc zegarek prawdopodobnie jest zepsuty. 

Kasia Tusk bawi się z córką. Zbudowały bazę 'Z powrotem do raju'Kasia Tusk bawi się z córką. Zbudowały przytulną bazę. "Z powrotem do raju"

Więcej o: