W wieku 9 lat okrzyknięto ją miss. Bez makijażu wygląda, jak inna osoba

Paisley Langworthy otrzymała tytuł miss, gdy miała zaledwie 9 lat. Zdjęcia, na których pozowała w mocnym makijażu i wielobarwnym kostiumie kąpielowym wzbudziły wiele kontrowersji. Szczególne, gdy porównano je z fotografiami, na których pozuje w naturalnym wydaniu.

Rodzice zwykle chcą dla swoich dzieci, jak najlepiej i uważają je za najpiękniejsze. Chcą, aby były szczęśliwe, odnosiły sukces i spełniały własne marzenia. Niektórzy marzą jednak, aby zaprezentować talent pociechy całemu światu, co robią w nietypowy sposób, wysyłając dzieci na konkursy piękności. Wybory małych miss ogromną popularnością cieszą się w USA. Świadczy o tym chociażby sukces programu  "Toddlers&Tiaras", pokazujący kulisy przygotowań do dziecięcych konkursów piękności. Reality-show oglądało tysiące ludzi na całym świecie, a był on emitowany również w Polsce.

W wieku 9 lat okrzyknięto ją miss

Z tego typu konkursami wiążą się jednak pewne kontrowersje. Dziewczynki występują w mocnym makijażu i kusych kreacjach, mają doczepiane włosy, rzęsy i paznokcie, co upodabnia je do dorosłych kobiet. Wiele osób zarzuca takim występom seksualizację dzieci.  Inni z kolei twierdzą, że pod płaszczykiem wysyłania córek na konkursy, matki spełniają własne marzenia z młodzieńczych lat.

Mama karmiła dziecko i nagle kichnęła. Reakcja malca bawi do łezMama karmiła dziecko i nagle kichnęła. Reakcja malca bawi do łez

Zobacz wideo Moro przekonuje, że każdego z nas stać na wakacje

Jedną z najpopularniejszych miss, która szybko stałą małą gwiazdą jest Paisley Langworthy. Amerykanka zdobyła tytuł w wieku zaledwie dziewięciu lat. Przyczyną wielu dyskusji na temat udziału dzieci w tego typu występach stało było jej zdjęcie, na którym pozuje w mocnym makijażu w odkrytym kostiumie kąpielowym. Chociaż rodzice uważają, że dziewczynka doskonale bawi się przygotowując do występów, według krytyków decyzja o chęci pozowania w kostiumie kąpielowym, czy bieliźnie powinna być podjęta przez dorosłą kobietę, a nie dziecko.

 
 
 

Porównując zdjęcia Paisley z występów oraz te na których pozuje bez makijażu można odnieść wrażenie, że wygląda, jak dwie różne osoby. Na co dzień mała miss w żaden sposób nie różni się od swoich rówieśniczek.

 

Dziś Paisley Langworthy jest nastolatką. Prowadzi profil na Instagramie, a na najnowszym zdjęciu widać, jak zmieniła się w ciągu ostatnich kilku lat. Obecnie Amerykanka wciąż angażuje się w występy i chętnie pokazuje efekty różnych kolorowych sesji zdjęciowych.

Ten maluszek ani trochę nie boi się konia.Nagranie robi wrażenie. "Konie rozpoznają, że to małe dziecko"

 
Więcej o: