Jego córka wychowuje się z pytonami. "Nie traktują jej jak wieczornej przekąski"

Kilkuletnia dziewczynka "w objęciach" kilkumetrowego pytona? Od takich zdjęć niektórzy dostają gęsiej skórki. Córka Eda Taoka, który hoduje pytony kocha te gady. Bawi się z nimi, śpi etc. Internauci krytykują mężczyznę za nieodpowiedzialność i brak wyobraźni.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl.

Ed Taoka kocha węże. Kocha też swoją córkę. Jest aktywnym użytkownikiem Instagrama, gdzie na koncie sonny_cher_retics publikuje nagrania i zdjęcia swoich pupili. Często towarzyszy im kilkuletnia córka mężczyzny, która doskonale bawi się z tymi gadami. Ed Taoka prowadzi także kanał na YouTubie, gdzie publikuje nagrania, które mają m.in. zmienić sposób postrzegania pytonów przez ludzi. 

 
Węże nie są krwiożerczymi potworami, przynajmniej nie wszystkie. Często są błędnie przedstawiane przez media, aby wywołać panikę i paranoję. Te filmy podkreślają wyjątkowo spokojną naturę tego, co faktycznie ma miejsce, gdy dobrze opiekujesz się gadami w warunkach domowych. A także, jak staram się zintegrować córkę z tymi zwierzętami. Mam dwa bardzo łagodne i spokojne, wyhodowane w niewoli pytony siatkowate o imionach Sonny i Cher

- napisał na YouTubuie.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Drzemka w objęciach pytona

Pytony to węże dusiciele, które w naturalnych warunkach żyją w Afryce, Azji i Australii. Niektóre osiągają kilka metrów długości. Tradycyjnie są uznawane za niejadowite, żywią się ptakami, gryzoniami, drobnymi ssakami. Ed Taoka traktuje swoje pytony jak członków rodziny. Ma do nich zaufanie, jest przekonany, że nie zrobią krzywdy jego córce. Dziewczynka doskonale bawi się z wężami, organizuje im "przyjęcie", stroi w korony, przytula, głaszcze, a nawet wtulona w pytona ucina sobie drzemkę. 

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]

Tata dziewczynki jest celem krytyki w sieci. Internauci uważają, że jest skrajnie nieodpowiedzialny, że pytony mogą być nieprzewidywalne. Mężczyzna często zamieszcza więc informacje świadczące o ich łagodności. Opublikował na przykład zestawienie ugryzień przez zwierzęta domowe:

Zestawienie ugryzień mojej córki w latach 2012-2021: kot (nie żyje): 4673, pies: 2, żółw: 1, pytony siatkowe 0.

W wieku 9 lat okrzyknięto ją miss. Bez makijażu wygląda, jak inna osobaW wieku 9 lat okrzyknięto ją miss. Bez makijażu wygląda, jak inna osoba

Tata dziewczynki pod jednym ze zdjęć napisał: "Chroni, atakuje, nie traktuje jej jak wieczorną przekąskę".

 

Jesteś mamą? Mamy do Ciebie kilka pytań. Zapraszamy do udziału w naszej ANKIECIE

Więcej o: