Dziecko i szczeniak zakradli się do lodówki. Tata nakrył ich na gorącym uczynku

Tata uwiecznił na nagraniu wyjątkowo uroczą pracę zespołową. Dziecko wymknęło się wraz ze szczeniakiem do kuchni, by następnie nakarmić pupila skrzydełkami kurczaka.

TikTok to aplikacja mobilna, która w założeniu miała służyć do publikowania krótkich filmików zbliżonych do teledysków. Chociaż, nie brakuje tam przeróżnych układów tanecznych i "trendów" wykonywanych w rytm muzyki popularnej, szybko zaczęły pojawiać się również inne treści. Obecnie na TikToku można znaleźć prawdziwy wysyp filmików z psami i kotami w rolach głównych. Nie brakuje także przepisów na rozmaite potrawy, czy porad makijażowych, modowych lub dekoratorksich.

Dziecko i szczeniak zakradli się do lodówki

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl.

Czwarta fala uderzy w dzieci?Czwarta fala uderzy w dzieci. Wirusolog: Poruszamy się drogą pełzającej pandemii

Zobacz wideo Włamał się do 28 lokali usługowych na terenie Wrocławia, kradł pieniądze i jedzenie

Wśród grona aktywnych użytkowników TikToka są także rodzice, którzy chętnie dzielą się ze swoimi obserwatorami doświadczeniami związanymi z opieką nad dziećmi. Często odgrywają zabawne scenki rodzajowe lub publikują spontaniczne nagrania, które potrafią bawić do łez. Do takich materiałów należy filmik, który nagrał pewien ojciec po wejściu do własnej kuchni.

Dostrzegł własne dziecko, które stało przed otwartymi drzwiami lodówki. Malec szybko zgarnął z dolnej półki talerzy z chrupiącymi skrzydełkami kurczaka. Nie zamierzał jednak jeść ich samemu. Tuż obok dziecka znalazł się uroczy towarzysz. Był to szczeniak, gdy tylko czekał, aż mały opiekun zacznie go dokarmiać. I tak właśnie było, dopóki nie zareagował tata. Gdy pies usłyszał męski głos, posłusznie usiadł, najwyraźniej świadomy, że zrobił coś zakazanego. Dziecko patrzyło jedynie w kamerę i najpewniej zrozumiało, że było za późno na ucieczkę.

Praca zespołowa to praca wymarzona 

- podpisano nagranie.

Filmik bardzo spodobał się internautom i pojawiło się pod nim masę komentarzy. Wiele osób rozbawiła ta spontaniczna, urocza sytuacja.

Zostaw maluszki w spokoju. Doskonale wiedzą, co dobre
Ojej! Jakie to słodkie
Szczeniak zachowywał się tak, jakby chciał powiedzieć "nie mam z tym nic wspólnego"
To jest więcej, niż urocze
No, to teraz przyznać się, które z was otworzyło lodówkę!

- pisali.

Uczeń prawidłowo rozwiązał zadanie. Nie obyło się bez uwag nauczycielaDobrze rozwiązał zadanie. Nauczyciel miał uwagi. "Robot szkolący nowe roboty"

Więcej o: