Aleksandra Domańska po ciąży nie mieści się w spodnie. Pokazała zdjęcie. Zborowska i Bohosiewicz ją pocieszają

Aleksandra Domańska niedawno została świeżo upieczoną mamą. Aktorka słynie z niesamowitego dystansu do siebie. Tym razem 32-latka postanowiła przymierzyć spodnie sprzed ciąży. Efektami pochwalić się na Instagramie.

Aleksandra Domańska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek i aktywistek. Jakiś czas temu została zwycięzcą telewizyjnego programu o nazwie "Ameryka Express". Domańska znana jest z tego, że zabiera głos w sprawach, którą zdają się być dość niewygodne. Fani uwielbiają ją za niezwykłą autentyczność, szczerość i naturalność. Na co dzień aktorka chroni swoje życie prywatne przed mediami i niechętnie dzieli ważnymi wydarzeniami. Niedawno 32-latka urodziła swoje pierwsze dziecko. Choć na początku ukrywała ciążę, to finalnie aktorka zdecydowała się poinformować fanów o rozwiązaniu. Teraz pokazuje jak wygląda jej ciało po ciąży i zdradza, że nie mieści się w swoje ulubione spodnie. 

Zobacz wideo Aleksandra Domańska zamyka konto na Instagramie

Aleksandra Domańska pokazała ciało po ciąży

Aleksandra Domańska zdecydowała się opublikować na Instagramie zdjęcie intymne zdjęcie, na którym wyznała, że próbowała przymierzyć jeansy, które nosiła jeszcze przed ciążą. Niestety 32-latka jeszcze się w nie nie mieści. 

Dzień dobry! Buziaczki! Chciałam tu tylko nadać sobie tytuł PIERWSZEJ NAIWNIACZKI za to, że myślałam, iż wskoczę już w jeansy przedciążowe. Tytuł #pierwszejnaiwniaczki jest ze mną od lat. Wiedzą o tym moje bliskie bardzo dobrze

- napisała pod zdjęciem. 

 

Michał Żebrowski fotografuje żonę w wannie. Mina zdradza wszystko. Fanka: 'Jak szczęśliwi ludzie bez dzieci'Żebrowski fotografuje żonę w wannie. Wow! Fanka: Jak szczęśliwi ludzie bez dzieci

W dalszej części wpisu Domańska postanowiła tym zdjęciem nawiązać do polityki i pamiętnego gestu Joanny Lichockiej, która pokazała go posłom opozycji. 

Wierzcie lub nie, ale jak Joanna Lichocka powiedziała, że "przesuwała palcem pod okiem", to był taki moment, że prawie jej uwierzyłam. A jak tam Wy i Wasze naiwne serduszka? Całuję czule

- ironicznie dodała. Miejmy nadzieję, że Domańska wcale się tym nie przejmuje, bowiem pamiętajmy, że ciało każdej kobiety po ciąży jest piękne i atrakcyjne.

Zofia Zborowska: O stara! Miałam to samo

Pod opublikowanym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Miłe słowa przekazały Domańskiej koleżanki z branży show-biznesu:

O stara! Miałam to samo, mierze te spodnie co tydzień i mam takie "HALO PRZECIEŻ KARMIE PIERSIO", daleko jeszcze papo smerfie do tej figury sprzed ciąży

- napisała Zofia Zborowska

Ale jakie majtaski piękne

- stwierdziła Maja Bohosiewicz. Z kolei Aleksandra Żebrowska dodała komentarz w formie emotikonki płomienia, co oznacza, że jest moc.

Halina Mlynkova urodziła. Znamy płeć i imię dziecka. 'Kiedy to piszę lecą mi łzy szczęścia'Mlynkova zachwyca figurą po porodzie. Zdradza, co robi. "Kilogramy same lecą w dół"

Więcej o: