Michał Żebrowski fotografuje żonę w wannie. Mina zdradza wszystko. Fanka: "Jak szczęśliwi ludzie bez dzieci"

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska zrobili sobie kilka wspólnych fotek, które później obydwoje opublikowali w sieci. Nic w tym dziwnego gdyby nie fakt, że Żebrowska pozuje nago, a jej mąż charakteryzuje się na młodego rapera.

Michał Żebrowski i jego żona, Aleksandra Żebrowska od ponad dziesięciu lat są szczęśliwym małżeństwem. Mimo że dzieli ich spora różnica wieku - 15 lat, to zupełnie im to nie przeszkadza. 33-latka w zeszłym roku urodziła trzecie dziecko. Żebrowscy rzadko mówią o swoim życiu prywatnym, jednak za sprawą mediów społecznościowych fani mogą przekonać się o ich niesamowitym poczuciu humoru i dystansie do siebie. Najlepszym tego dowodem jest ostatni wpis na Instagramie, gdzie aktor pozuje z żoną, która właśnie bierze kąpiel. 

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Michał Żebrowski pokazał żonę w wannie

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska pokazali nietypowe ujęcie, na którym pozują w łazience. Aktor ucharakteryzował się na Matę i zapozował z nagą żoną w wannie. Szczególną uwagę zwraca nietypowe ułożenie grzywki aktora i szefa warszawskiego Teatru 6 "na Matę", które nawiązuje do pewnego rapera. Z kolei Aleksandra Żebrowska nie musiała poddawać się żadnej charakteryzacji. Szczęśliwa mama położyła się w wannie. 33-latka jedną ręką zasłoniła piersi, a drugą wzięła do ręki kieliszek, w którym, jak sama napisała, jest herbata. Przy okazji małżeństwo oznaczyło na fotografiach modelkę i rapera. Trzeba przyznać, że opublikowane zdjęcie jest bardzo intymne. 

 

Zofia Zborowska pokazała zdjęcie autorstwa teściowej. 'Mój mąż też ma taki talent'Zborowska pokazała, jak wygląda podczas kąpieli dziecka. Fanka: Żałuje, że nie jestem waszą córką

Obserwatorka: Zabawki na wannie zawsze na propsie

Fani błyskawicznie skomentowali fotografię. Nie omieszkali napisać, jakie było ich pierwsze skojarzenie, kiedy zobaczyli szczęśliwe małżeństwo. Niektóre słowa naprawdę zaskakują.

Wyglądacie jak szczęśliwi ludzie bez dzieci, ale zdradziły was te zabawki.
Też się kąpię z super zingsami.
Gdzie się podziali ci ludzi z dystansem? Jak dobrze, że jeszcze są tacy wśród nas.
Najlepsi! Bezkonkurencyjni!
Zabawki na wannie zawsze na propsie.
Na co komu płatki róż i świeczki, jak teraz w modzie jest kolor

- pisali internauci. Jedna z fanek skomentowała bezcenną mine Michała Żebrowskiego:

Ach! Ten wzrok, ten pąs czy dąs - jakie cudne naburmuszenie!

Zabawne komentarze dodali także znajomi z branży show-biznesu tacy jak: Zofia Zborowska, Lara Gessler, Joanna Okuniewska, Katarzyna Zielińska, Kasia Dąbrowska, Anja Rubik czy Joanna Opozda

 

Joanna Moro o sposobach na piękną ceręJoanna Moro karmi piersią 2-letnią córkę. "Akcja odstawiania rozpoczęta już dawno"

Więcej o: