Udawała chłopca, żeby dostać się do zespołu. Zdemaskowali ją fani

13-letnia Chinka Fu Jiayuan udawała, że jest chłopcem, żeby dołączyć do boysbandu, trafić do programu, który promuje zespoły muzyczne i zrobić karierę gwiazdy pop. Została nazwana współczesną Mulan.

Kiedy wydaje nam się, że nic nas już nie może zaskoczyć, pojawia się 13-letnia Chinka Fu Jiayuan. Nastolatka zamarzyła o karierze w boysbandzie i postanowiła dołączyć do YGN Youth Club programu wspierającego talenty młodych gwiazd pop. Program jest jednak skierowany do chłopców, rekrutuje tylko tych w wieku 11-13 lat. Dla Fu Jiayuan nie był to jednak żaden problem.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Trzynastolatka skłamała, że jest chłopcem

Zatajenie prawdy dotyczącej płci nie stanowiło dla Fu Jiayuan dużego problemu, bo eliminacje do programu z racji panującej epidemii koronawirusa odbywały się zdalnie. Dziewczyna przeszła je bez problemów. Dołączyła do wymarzonego zespołu i myślała, że nic nie stanie jej na drodze do kariery. Jej fani jednak nie dali się oszukać. 

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]

Internauci nie dali się oszukać

Dziewczyna trafiła do programu i nic nie zapowiadało kłopotów. Te pojawiły się, dopiero gdy nagrania, na których się pojawia trafiły do sieci i zaczęły krążyć w mediach społecznościowych. Internauci szybko się zorientowali, że mają do czynienia z dziewczyną. 

Ida NowakowskaNowakowska wychowuje dziecko w duchu katolickim. "Kocham kościół i to, co reprezentuje"

Twórcy programu oświadczyli: 

Nasi pracownicy dopuścili się zaniedbań w procesie pracy… W przyszłości będziemy ściśle przestrzegać zasad i przepisów firmy.

Nastolatka musiała przeprosić swoich fanów:

Ten incydent wpłynął na moje życie szkolne i moją rodzinę [...] Przepraszam wszystkich, którzy mi zaufali. Obiecuję, że w przyszłości nie pojawię się w branży rozrywkowej

- czytamy na portalu Daily Mail. Fu Jiayuan została w mediach nazwana współczesną Mulan. Przez część internautów została skrytykowana, za swoje oszustwo, pojawili się jednak i tacy, którzy uważają, że powinna pozostać w programie. 

Więcej o: