Ashley Graham pokazała ciążowy brzuszek. Fanka spojrzała na pępek: Mój wyglądał, jak guz

Ashley Graham wykonała serię selfie w zaawansowanej ciąży. Pokazała, jak obecnie wygląda jej brzuch. "Nie mogę uwierzyć, że twój pępek nie jest odstający" - skomentowała jedna z internautek.

Ashley Graham zyskała sympatię fanów na całym świecie dzięki swojej naturalności. Modelka jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, ale zamiast prezentować tylko i wyłącznie efekty pozowanych sesji zdjęciowych i wyretuszowane zdjęcia, nie stroni od pokazywania niedoskonałości. Nikogo nie udaje i słynie z przełamywania krzywdzących stereotypów dotyczących "perfekcyjnej sylwetki". W styczniu ubiegłego roku Ashley Graham i jej mąż Justin Ervin doczekali się syna, któremu nadali imię Izaak. Zaledwie kilka tygodni po porodzie modelka zaszła w kolejną ciążę.

Ashley Graham pokazała ciążowy brzuszek

Rodzice byli bardzo podekscytowani tym, że ich synek wkrótce zyska rodzeństwo. Radość była jeszcze większa, gdy okazało się, że są to bliźniaki. Ashley Graham dokumentuje cały proces ciąży na swoim profilu na Instagramie. To właśnie tam zamieściła nagranie z badania USG. Swoim obserwatorom zdradziła także płci dzieci. Okazało się, że będą to dwaj chłopcy.

Alexis chętnie udostępnia nagrania z dziewczynkami.Mama pokazała gigantyczne bliźniaczki. "Poród musiał być bolesny"

Zobacz wideo Moro przekonuje, że każdego z nas stać na wakacje

Seria ciążowych zdjęć modelki została udostępniona również na Instagramie Pregnancyplanet_, skupionym wokół tematyki macierzyństwa. To właśnie tam młode mamy mogą znaleźć przydatne nagrania lub dowiedzieć się co nieco o doświadczeniach innych kobiet oczekujących na narodziny dzieci.

Na zdjęciach widać Ashley Graham, która ma na sobie czarny, dopasowany T-shirt. oraz dresowe spodnie w tym samym kolorze. Modelka uczesała włosy w wygodnego warkocza, usiadła przed lustrem na dywanie i podwinęła koszulkę, tak, aby było widać jej brzuszek w całej okazałości.

Pod zdjęciami pojawiła się masa komentarzy od fanów.

Faktycznie, wygląda na brzuszek, w którym są bliźniaki
Wygląda przepięknie, gratulacje!
Ona jest legendą
Olśniewająca

- pisali.

Uwagę jednej z internautek zwrócił również pępek Ashley Graham. Mama przyznała, że w zaawansowanej ciąży jej ciało wyglądało zupełnie inaczej.

Nie mogę uwierzyć, że twój pępek nie jest odstający. U mnie w takim stanie wyglądał jak wystający guz

- stwierdziła.

Natalia Kukulska ma troje dzieciNatalia Kukulska ma troje dzieci. Syn poszedł w jej ślady, córka wybrała inną drogę

 
Więcej o: