Klaudia Halejcio wyprawiła córce huczne chrzciny. Luksus i przepych! Gości przywitała żyrafa

Klaudia Halejcio urządziła wystawne chrzciny dla swojej córeczki. Aktorka każdy moment starannie relacjonowała na swoim profilu na Instagramie. - Przygotowuję różne opcje na przebranie księżniczki - tłumaczyła przy wyborze sukienek dla małej.

Klaudia Halejcio cztery miesiące temu powitała na świecie swoją córeczkę, która otrzymała imię Nel. Celebrytka poinformowała fanów o rozwiązaniu kilka dni po fakcie. Od tamtego momentu chętnie zdradza fanom szczegóły z życia świeżo upieczonej mamy. Fani uwielbiają jej zabawne nagrania, które co raz publikuje w mediach społecznościowych. Tym razem w sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć z chrzcin małej Nel. To była impreza w iście instagramowym stylu.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio zdradziła, czy ma nianię i kto pomaga jej przy dziecku

Klaudia Halejcio pochwaliła się zdjęciami z chrzcin Nel. "Dom pełen ludzi, pełno dzieci, domowe przedszkole"

Klaudia Halejcio ostatnio pochwaliła się fanom zdjęciami z bardzo ważnej rodzinnej uroczystości. Aktorka wraz z partnerem zorganizowała swojej córeczce chrzciny niczym z prawdziwej bajki. Aktorka mieszka w luksusowej i ogromnej rezydencji. 31-latka to właśnie tam powitała zaproszonych gości. 

Dzisiaj chrzciny Nelusi, więc dom pełen ludzi, pełno dzieci, domowe przedszkole

- oznajmiła na Instagramie, kiedy właśnie malowała ją znajoma makijażystka. 

W uroczystości uczestniczyła najbliższa rodzina, a także znajomi z show-biznesu. Jedna z celebrytek, a także prywatnie przyjaciółka Halejcio - aktorka i piosenkarka Patrycja Kazadi relacjonowała wydarzenie na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda doskonale sprawdziła się w roli cioci. 

Chrzest córki Klaudii HalejcioChrzest córki Klaudii Halejcio instagram

Natalia SiwiecNatalia Siwiec dostaje od córki niewygodne pytania. "Zmusza mnie to do rozmyślań"

Wśród zaproszonych gości dominowały ubrania w kolorze białym. Mała Nel także miała przygotowaną białą sukienkę i kilka dodatkowych ubrań na zapas, aby mała mogła zaprezentować się w innych odsłonach. Sama Halejcio pokazała się w zachwycającej koronkowej kreacji.

Chrzest córki Klaudii HalejcioChrzest córki Klaudii Halejcio instagram

Halejcio zadbała także o szczegóły i udekorowała dom dużymi biało-złotymi balonami. Był także różowy tort z personalizowanymi ciasteczkami i sernikiem. Zebranych gości powitała ogromna żyrafa, która stanowiła sporą atrakcję dla najmłodszych. Luksus i przepych zrobił ogromne wrażenie.

Chrzest córki Klaudii HalejcioChrzest córki Klaudii Halejcio instagram

Chrzest córki Klaudii HalejcioChrzest córki Klaudii Halejcio instagram

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk martwi się o swoje dziecko. "Tak wiem, niezła schiza"

Więcej o: