Kilka lat temu nikt nie chciał jej adoptować. Teraz 10-latka jest znaną modelką

Zoya Kukushkina straciła matkę tuż po urodzeniu, a ojciec dziewczynki nie był znany. Babcia oddała wnuczkę do domu dziecka, gdzie ta spędziła wiele lat. Historia ma jednak szczęśliwe zakończenie. Jak to się stało, że Kukushkina jest dziś znaną na całym świecie modelką?

Zoya Kukushkina pochodzi z Syberii. Jej mama zmarła w 2011 roku, tuż po porodzie. Ojciec dziewczynki nie jest znany. Na początku babcia opiekowała się Zoyą, jednak kiedy okazało się, że dziewczynka jest poważnie chora, oddała ją do domu dziecka.

Zobacz wideo Jaką macochą była Sandra Kubicka? Czy zdecydowałaby się na adopcję? [Plotkersi]

Tam, chociaż wiele rodzin przyciągała swoją wyjątkową urodą, odstraszały ich programy neurologiczne dziewczynki. Z powodu zaburzeń układu nerwowego Zoya ma trudności z nauką, zapamiętywaniem, oraz mową.

Rodzice BaileiMama pochodzi z Afryki, tata z Azji. Ich córka zachwyca urodą

Najpiękniejsza dziewczynka znalazła w końcu rodziców

Zoya cztery lata spędziła w domu dziecka, kiedy fundacja "Change One Life" postanowiła nagrać wizytówkę dziewczynki. Tatiana Kukushkina, która miała już czwórkę dzieci, od razu zachwyciła się kilkulatką. Niestety, kiedy rozmyślała nad tym, czy poradzi sobie z problemami zdrowotnymi dziewczynki, ktoś z Moskwy zdecydował się na adopcję.

 

Szczęście nie trwało długo. Dość szybko rodzina oddała Zoyę do sierocińca, a wówczas było już pewne, że zaopiekuje się nią rodzina Kukushkinów. Teraz Zoya ma szczęśliwy dom, ale też ogromną karierę. Jej niezwykłą urodę zauważył fotograf Alexei Vasiliev. Kiedy przekazał zdjęcia dziewczynki do kilku agencji, od razu zyskała serca osób ze świata mody. Od tamtej pory współpracuje z największymi markami, a jej profil na Instagramie obserwuje 62 tys. użytkowników. Otrzymała także miano "najpiękniejszej dziewczynki na świecie". 

Była najpiękniejszym dzieckiem świataKiedy miała 6 lat, uznano ją za najpiękniejsze dziecko świata. Jak wygląda dziś?

Więcej o: