Joanna Moro karmi piersią 2-letnią córkę. "Akcja odstawiania rozpoczęta już dawno, ale cyc powraca"

Joanna Moro opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z córką. Przy okazji poruszyła temat karmienia piersią. Aktorka od prawie dwóch lat karmi piersią swoją pociechę. - U nas akcja odstawiania od piersi rozpoczęta już dawno i na razie jednak cyc powraca - wyznaje.

Joanna Moro o karmieniu piersią: U nas akcja odstawiania od piersi rozpoczęta już dawno i na razie jednak cyc powraca

Joanna Moro często publikuje wartościowe treści w swoich mediach społecznościowych. Nie boi się poruszać tematów kontrowersyjnych. Jednym z nich jest publiczne karmienie piersią, które stale wywołuje wiele emocji. Dla jednych to normalna sprawa, dla innych sytuacja krępująca, a nawet bulwersująca. Warto podkreślić, że każda kobieta ma prawo do karmienia piersią w miejscach publicznych. Tym razem aktorka podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami. Okazuje się, że celebrytka w dalszym ciągu karmi piersią swoją 2-letnią córkę Ewe. Zdradziła, że chociaż próbuje przestać i rozpoczęła akcję odstawiania, to nadal zdarza się jej to robić.

Karmienie piersią to temat bardzo indywidualny. Jeśli zadamy sobie pytanie - jak długo karmić dziecko piersią to żadna odpowiedź nie będzie ani dobra, ani zła. Wierzę w to, że my mamy same wiemy najlepiej co jest dla naszych dzieci najlepsze. U nas akcja odstawiania od piersi rozpoczęta już dawno i na razie jednak cyc powraca. Jak to było u Was, kiedy odstawiłyście dziecko od piersi? Macie jakieś wskazówki w tym temacie?
 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fanki podzieliły własnymi doświadczeniami związanymi z karmieniem piersią:

Dla mnie osobiście karmienie piersią obu córek był czasem wyjątkowym, mistycznym i przede wszystkim najlepszym co mogłam dać w kwestii żywieniowej moim dzieciom. Nie wyobrażam sobie innej sytuacji, ale to myślenie powstało długo przed narodzinami.
U mnie to samo. 21 miesięcy i nadal cyc ponad wszystko. Liczę na to ze synek sam zrezygnuje.
U nas w wieku dwóch lat. Po prostu z dnia na dzień odstawiony. Nie dałam więcej.

Klaudia Halejcio oburzona rozmową z dziennikarką, która pyta o jej brzuch po ciąży. 'Powinnam już wylądować w psychiatryku?'Halejcio szczerze o macierzyństwie. "Jestem totalnie zmęczona"

Więcej o: