Anna Lewandowska chwali się przebraniem Klary na Halloween. "Calineczka"

Anna Lewandowska udostępniła na Instagramie fotografię Klary, która pozuje w nowym stroju na Halloween. Trenerka od zawsze chroni prywatność swoich córeczek i umiejętnie zakrywa im twarze.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to znane sportowe małżeństwo. Para jest szczęśliwymi rodzicami dwóch córeczek. Trenerka należy do grona gwiazd, które chętnie publikują w mediach społecznościowych rodzinne fotografie. 33-latka, której profil na Instagramie obserwuje ponad 3 mln osób, propaguje zdrowy styl życia i dzieli się z fankami poradami dotyczącymi macierzyństwa. Teraz podzieliła się z fanami rozczulającą fotografią starszej córeczki. Nawiązała do Halloween

Zobacz wideo Klara ogląda Roberta Lewandowskiego w telewizji. Reakcja na tatę rozbrajająca, ale jeszcze lepsza gdy zobaczyła Wojciecha Szczęsnego

Anna Lewandowska pokazała strój córki na Halloween. "Piękny aniołek"

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski starają się zapewnić dzieciom jak najlepsze dzieciństwo organizując im ciekawe wycieczki, spacery czy zwyczajnie spędzając z nimi swój wolny czas. Tym razem Ania pokazała, że wraz z Klarą powoli przygotowują się do nadchodzącego Halloween. Okazuje się, że dziewczynka ma już nawet przebranie. 4-latka pozuje w czarnej tiulowej spódnicy. Na plecach ma duże białe skrzydła. 

Strój na Halloween gotowy

- napisała na Instagramie trenerka. 

 

Tomasz Oświeciński pracuje z córką na planie. Martwi się i drży o jej los. 'Gdzie jest granica?'Oświeciński pracuje z córką na planie. Martwi się i drży o jej los. "Gdzie jest granica?"

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani Anny Lewandowskiej są zachwyceni pięknym, a zarazem ciekawym strojem dziewczynki. Jednak z fanek nazwała 4-latkę "Calineczką".

Mała ma swój plan na ten dzień i to jest właśnie piękne.
Urocza dziewczynka.
Piękny aniołek.
Śliczna Calineczka

- pisali internauci. 

Natalia KukulskaNatalia Kukulska pokazała "niepozowane" zdjęcie z córkami. Fanka: Klony!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski chronią prywatność córek

Lewandowscy na co dzień bronią prywatności swoich dzieci. Tuż po narodzinach Klary, Ania i Robert zadbali, aby nie pokazywać w mediach społecznościowych zdjęć, na których widać twarz dziewczynki. Przez dwa lata sprytnie ukrywali wizerunek dziecka. Teraz coraz częściej zdarza się, ze twarz Klary jest widoczna na zdjęciach sportowej pary. Klara to wykapana mamusia, czy jest kopią taty? Podobnie jest z Laurą. Nie mamy jednak wątpliwości, że sportowy hart ducha i ruchliwość odziedziczyły od utalentowanych rodziców.

 
 
Więcej o: