Katarzyna Cichopek świętuje urodziny i pozuje z rodziną. Ale dzieci już wyrosły. "Szczęśliwa mama"

Katarzyna Cichopek 7 października obchodziła 39. urodziny. Gwiazda serialu "M jak miłość" świętowała w rodzinnym gronie. Przy okazji pokazała zdjęciem z mężem i ukochanymi dziećmi.

Katarzyna Cichopek to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Jest żoną znanego tancerza Marcina Hakiela. Szczęśliwe małżeństwo wychowuje wspólnie dwójkę dzieci - dwunastoletniego Adama i ośmioletnią Helenę. Gwiazdy poświęcają pociechom sporo uwagi i robią wszystko, aby wychować ich na dobrych ludzi. Nie raz podkreślali, że rodzina jest dla nich najważniejsza. - Chcemy być przede wszystkim rodzicami wspierającymi, którzy zapewniają miłość, bezpieczeństwo. Pragniemy umacniać pasje naszych dzieci. Dużo z nimi rozmawiamy i jesteśmy żywo zainteresowani ich życiem - mówiła aktorka w jednym z wywiadów dla Dobrego Tygodnia.

Zobacz wideo Syn Katarzyny Cichopek czyta krytyczne komentarze. Jak reaguje?

Katarzyna Cichopek świętuje urodziny. Pokazała rodzinny kadr

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel chętnie publikują treści za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niekiedy pokazują także rodzinne kadry z dziećmi, jednak zawsze starają się zakrywać pociechom twarzy. Widać, że mimo ogromnej popularności, chcą chronić swoje dzieci i ich prywatność jest dla nich najważniejsza. 

Katarzyna Skrzynecka świętuje Pierwszą Komunię Świętą córki. 'Rumianki i welonik'Skrzynecka świętuje Pierwszą Komunię Świętą córki. "Rumianki i welonik"

Teraz Katarzyna Cichopek chwali się na swoim profilu na Instagramie, że właśnie skończyła 39 lat. W związku z tym gwiazda serialu "M jak miłość" postanowiła zorganizować małą rodzinną imprezę. Pokazała zdjęcia z tortem, a także uroczy kadr z mężem i ukochanymi dziećmi. 

Ostatni raz 3 z przodu

- napisała pod zdjęciem.

 

Fanka: Szczęśliwa mama

Fani Cichopek nie mogli uwierzyć, że dzieci już tak wyrosły. Niektórzy z nich dostrzegli podobieństwo pociech do tancerza i aktorki, a także syna do ojca. Jedna z fanek napisała, że aktorka wygląda na naprawdę spełnioną w życiu i dodała:

Szczęśliwa mama!

Kasia Tusk bawi się z córką. Zbudowały bazę 'Z powrotem do raju'Kasia Tusk bawi się z córką. Zbudowały przytulną bazę. "Z powrotem do raju"

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo ciepłych życzeń fanów, a także od koleżanek i kolegów z show-biznesu takich jak: Marcin Mroczek, Paulina Sykut-Jeżyna, Maciej Kurzajewski, Izabela Krzan i Rafał Mroczek. 

 
Więcej o: