Mama opublikowała nagranie, które zrozumieją tylko rodzice. Wiecie, o co chodzi?

Każda mama wie, że kiedy pojawi się w domu dziecko, trzeba radzić sobie z wielozadaniowością. Gotowanie i jednoczesne noszenie maleństwa to norma. Ciężko znaleźć czas na jedzenie, prysznic, nie mówiąc już o małych przyjemnościach. Cały czas trzeba mieć oczy dookoła głowy. Użytkowniczka TikToka pokazała nagranie, które zrozumie każda mama.

Na swoim profilu na TikToku Angela Holm opublikowała nagranie, na którym widzimy, jak trzyma dziecko w huście. Jednocześnie zbliża się pora obiadowa i młoda mama, nakłada sobie talerz krupniku, a wraz z nim zmierza do stołu. Dziecko cały czas znajduje się przy swojej mamie, także w trakcie jedzenia. Wiecie, co dalej się wydarzy? Jeśli jesteście rodzicami, to na pewno tak. Film można obejrzeć tutaj

Zobacz wideo Najczęstsze pytania mam. Czy dziecko jest już najedzone? Jak reagować na kolkę?

Mama pokazała zabawne nagranie

Często, gdy mama je, a dziecko znajduje się pod jej brodą, posiłek ląduje na głowie malca. Żartowała z tego m.in. Aleksandra Żebrowska w jednym z postów na swoim profilu na Instagramie. "Niby dwie ręce wolne, ale wszystkie okruchy lecą dziecku na głowę" - pisała. Podobnie wygląda sytuacja u mamy z TikToka, tylko tym razem na główce ląduje zupa. Spokojnie... pewnie od momentu rozgrzania do momentu aż mama znalazła czas, żeby ją zjeść, zdążyła wystygnąć.

Nagranie rozbawiło inne mamy i podzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami: 

Nie można jeść arbuza, bo kapie, a potem główka się lepi

- napisała jedna, a inna dodała:

Kebaba też, bo sos wycieka.

Jedna z obserwatorek myślała, że TikTokerka zgarnie zupę kromką chleba i zje. A kolejna zażartowała:

Bo dzieci mogą na nas, a my na nich nie możemy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.