Mama nakryła męża i synka na domowym SPA. "Nawet nie przeszkadzają mu ogórki"

Ojciec urządził synowi domowe SPA. Mama była zaskoczona, gdy otworzyła drzwi do sypialni i zastała ich wyciszonych i zrelaksowanych. "I kto powiedział, że mężczyźni nie potrafią wykonywać kilku czynności naraz?" - komentują internauci.

TikTok to popularna aplikacja, która umożliwia użytkownikom publikowanie krótkich filmików. Z założenia miały one przypominać swoją formą teledyski. Początkowo TikTok zyskał na popularności właśnie wśród nastolatków nagrywających różne układy taneczne, ale z czasem pojawiły się na nim treści o bardzo urozmaiconej tematyce. 

Mama nakryła męża i synka na domowym SPA

Obecnie na TikToku nie brakuje nagrań kulinarnych, porad dekoratorskich i modowych, tutoriali makijażowych oraz treści parentingowych. Rodzice za pomocą nagrań dzielą się różnymi aspektami dotyczącymi opieki nad dziećmi i publikują zabawne scenki rodzajowe "z życia wzięte".

Tata naśladuje zachowanie córkiTata naśladuje zachowania córki. Nagranie komika jest hitem w sieci

Zobacz wideo Izabella Scorupco spadła ze sceny

Przykładowo Madeleine Skye prowadzi kanał na TikToku madnatorr2, na którym przeważają urocze filmiki z dziećmi w roli głównej. Obserwuje go ponad 151 tys. osób. Na jednym z nagrań postanowiła zaprezentować, co się stało, gdy zostawiła synka pod opieką męża. Na filmiku widać kobietę, która powoli wchodzi do sypialni.

Zostawiłam męża w domu z dzieckiem, a po powrocie zobaczyłam to

- opisała nagranie.

Okazało się, że tata obmyślił  zabawny sposób na uspokojenie niemowlęcia. Po wejściu do pokoju mama zastała męża i synka leżących na łóżku w białych szlafrokach z plastrami ogórków na oczach. Tata relaksował się leżąc, a maluszek wypoczywał obok niego ssąc smoczka.

Domowe SPA rozbawiło internautów, a pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy od rozczulonych rodziców.

Podoba mi się to, że dziecku nawet nie przeszkadzają ogórki i nawet nie próbuje ich zdjąć
Proszę nie przeszkadzaj im teraz. Niech żyją swoim cudownym życiem
Uwielbiam to! Cudowny ojciec
Jak kopia taty
Ojej! Też będę takim tatą
Jakie to słodkie! Mojej córce też przydałby się taki tata
Widać, że świetnie się ze sobą czują
I kto powiedział, że mężczyźni nie potrafią wykonywać kilku czynności naraz?
Wyglądają na wypoczętych i zrelaksowanych

- pisali rozbawieni.

Hurtowe ilości sprawdzianów w polskich szkołach. 8 klasówek przez 8 dni pod rząd. Rodzic: Ręce mi opadają. Płakać mi się chceHurtowe ilości sprawdzianów w polskich szkołach. Rodzic: "Ręce mi opadają. Płakać mi się chce"

Więcej o: