Tata naśladuje zachowania córki. Nagranie komika jest hitem w sieci

Zabawne nagrania z udziałem rodziców i dzieci podbijają serca użytkowników TikToka. Ostatnio viralem stał się filmik, na którym tata naśladuje zachowania córki. Josh, który jest komikiem, doskonale oddał nastrój swojej pociechy i doprowadził swoich obserwatorów do łez. Łez ze śmiechu.

Tata, który funkcjonuje pod pseudonimem Hi Josh, publikuje na swoim profilu na TikToku zabawne nagrania z udziałem córki. Przyznaje, że te nagrania mają być dla niego czymś w rodzaju dziennika. 

Zobacz wideo Najczęstsze pytania mam. Czy dziecko jest już najedzone? Jak reagować na kolkę?
Kiedy będę miał 80 lat i będę odpoczywał w domu opieki, nie mając kontroli nad żadną z funkcji życiowych, poproszę pielęgniarkę, żeby włączyła moje nagrania i będę wspominał wszystkich ludzi, których poznałem i wszystkie dziwne rzeczy, które robiłem. Jedyną rzeczą, którą kocham bardziej niż rozśmieszanie ludzi, jest Jezus, naprawdę jest dla mnie wszystkim. Byłem pastorem w kościele, zanim zostałem komikiem internetowym na pełen etat. KOCHAJ BOGA, KOCHAJ LUDZI, KOCHAJ ZABAWĘ I GŁUPIE FILMY!

- napisał na swojej stronie internetowej. Jego profil na TikToku obserwuje aż 295 tys. osób. 

Tata udaje zachowania swojej córeczki

Na słynnym wideo tata przebrany w podobne kolorystycznie ubrania i na podobnych tłach imituje zachowania swojej córeczki. Jego twarz oddaje dokładnie te same grymasy i emocje.  Na Facebooku nagranie wyświetliło 150 tysięcy osób, a niektórzy z komentujących zauważyli, że zgadza się nawet ilość włosów na głowie ojca i dziecka.

Jaki tata, taka córka
Najlepszy TikToker na świecie
Musisz wyświetlić to wideo na jej ślubie

- pisali rozbawieni internauci. 

Więcej o: