Natalia Kukulska pokazała "niepozowane" zdjęcie z córkami. Fanka: Klony!

Natalia Kukulska podzielił się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem z córkami. Fani zauważyli uderzające podobieństwo córek do mamy. - Wyglądają panie jak siostry - napisała jedna z obserwatorek.

Natalia Kukulska to znana polska piosenkarka i autorka tekstów. Prywatnie to także mama trójki dzieci. Najstarsze z nich - syn Jan urodził się 24 czerwca 2000 roku. Poszedł on w ślady uzdolnionych rodziców i związał się z muzyką. Podobnie jak tata gra na perkusji, uczył się nawet w Warsztatowej Akademii Musicalowej. Pięć lat później na świat przyszła córka Anna, która ma już sprecyzowane plany na przyszłość. Dziewczyna podobnie jak jej brat chciałaby wyjechać do USA. Planuje uczyć się tam języka i szkolić swój warsztat aktorski. Z kolei najmłodsza pociecha - Laura urodziła się w styczniu 2017 roku i aktualnie ma 4 lata. Ojcem dzieci jest mąż Natalii Kukulskiej - perkusista Michał Dąbrówka. 

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Natalia Kukulska pozuje z córkami. "Niepozowane częściowo"

Jesienna pogoda sprawiła, że piosenkarka postanowiła zrobić sobie modą sesję na tle dyń. Pochwaliła się w sieci efektami "niepozowanych częściowo" zdjęć z córkami. 

Jesień w pełnej krasie. Zdjęcia robić się da! Niepozowane częściowo

- czytamy pod zdjęciem. 

 

Szczególną uwagę fanów zwróciła starsza córka. Internauci przyznali, że dziewczyna jest bardzo podobna do swojej mamy. Niestety twarzy młodszej córeczki Laury nie widzimy, bowiem 4-latka odwróciła się tyłem do obiektywu.

Klony!
Co za piękne dziewczyny.
Wyglądają panie jak siostry!
Niepozowane są najlepsze.
Oczy te same! Pięknie wyglądacie

- pisali internauci. 

 

Instagram.com/figura_katarzyna/Córki Katarzyny Figury dorosły. Jak dziś wyglądają Koko i Kaszmir?

Natalia Kukulska o relacjach ze starszą córką. "Nie będę wychwalać, choć umiem"

Natalia Kukulska niedawno wybrała się ze swoją nastoletnią córką na wycieczkę do Sztokholmu. Przy okazji zdradziła, że łączy ją z Anią wyjątkowa więź. 

Nasza relacja jest dla mnie pięknym, czasem wymagającym, ale najważniejszym doświadczeniem. Inspiracją. Bliskość sama się nie robi. My chyba ją namierzyłyśmy

- napisała wówczas pod zdjęciem na Instagramie. 

 

Piosenkarka dodała, że Ania, mimo wieku jest dla niej inspiracją. 

Jej entuzjazm, ekscytacje podróżami, zdrową żywnością, kulturami są zaraźliwe. Nie będę wychwalać, choć umiem i byłoby za co... pewne rzeczy widać też gołym okiem

- uznała mama. 

Piotr KraśkoKraśko szczerze o dzieciach. "Jestem ojcem zorganizowanej grupy przestępczej"

Więcej o: