Aleksandra Domańska urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcie. "Na bólu, cała spocona i słaba"

Aleksandra Domańska została świeżo upieczoną mamą. Aktorka pokazała pierwsze zdjęcie z pociechą. - Siedzę obok Ciebie na łóżku, gdy tripujesz na bólu cała spocona i słaba - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Aleksandra Domańska to znana polska aktorka i aktywistka. Niedawno została zwycięzcą telewizyjnego programu o nazwie "Ameryka Express". Domańska znana jest z tego, że zabiera głos w sprawach, którą zdają się być dość niewygodne. Fani uwielbiają ją za niezwykłą autentyczność, szczerość i naturalność. Teraz 32-latka urodziła swoje pierwsze dziecko. Choć na początku ukrywała ciążę, to finalnie aktorka zdecydowała się poinformować fanów o rozwiązaniu. 

Zobacz wideo Aleksandra Domańska zamyka konto na Instagramie

Aleksandra Domańska urodziła. "Nie mam Ci za wiele do powiedzenia. Jesteś dzielna"

Aleksandra Domańska na co dzień chroni swoją prywatność. Tym razem zrobiła wyjątek i postanowiła przekazać fanom radosną nowinę o narodzeniu dziecka. Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie wzruszająca czarno-białe zdjęcie, na którym karmi piersią swoje dziecko. Przy okazji dodała bardzo poruszający wpis. 

Najdroższa, najbliższa i nieznajoma. Siedzę obok Ciebie na łóżku, gdy tripujesz na bólu cała spocona i słaba. Jestem tam ja i wszystkie wnuczki wszystkich czarownic, których nie udało im się spalić. Kładę chłodne ręce na Twoich spiętych barkach i całuję zapłakane policzki. Nie mam Ci za wiele do powiedzenia. Jesteś dzielna. I nie - nie mówię tu o Tobie jako mamie (to zdjęcie może tak sugerować), bo może mamą nie jesteś, lecz przede wszystkim o Tobie jako Tobie! Niezależnie od tego co podpowiada Ci Twój umysł jesteś super dzielna.

- napisała pod zdjęciem Domańska. 

 

W dalszej części 32-latka podkreśliła, że cieszy się obecnością dziecka i jest bardzo podekscytowaną tą chwilą:

Nie obchodzi mnie ile błędów popełniłaś Twoim zdaniem, lub ile osiągnęłaś lub czego nie osiągnęłaś, czy się odważyłaś, czy się nie odważyłaś, boisz się lub nie boisz, umiesz nie umiesz, zdobyłaś nie zdobyłaś… Jesteś. Może niech to na dziś wystarczy? Że jesteś. Jestem. Jestem. Jestem Tobą, Ty mną. Jedną rękę kładę na splocie słonecznym, drugą na sercu. Wdech, wydech, wdech, wydech. Niech płyną przeze mnie wszystkie emocje. Każda przynosi coś innego i każda mija. Po to, żeby zaraz wrócić. I takie to życie.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów gratulacji od koleżanek i kolegów z show-biznesu takich jak: Agata Rubik, Magda Mołek czy Natalia Kukulska.

Cała redakcja eDziecko.pl dołącza do gratulacji!

Więcej o: