Olga Frycz wysłała córkę na nietypowe zajęcia. Fanka zdziwiona: 3,5-letnie dzieci przyjmują?

Olga Frycz postanowiła zapisać swoją córkę na sztuki walki. Aktorka pochwaliła się w sieci uroczym zdjęciem córki, która pozuje w różowym kimono. - Helcia cudnie wyglądasz, a jiu-jitsu jest super - napisała jedna z fanek.

Olga Frycz to popularna polska aktorka. Jest także mamą 3,5-letniej córeczki. Frycz niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko. Chętnie opowiada o przygotowaniach do porodu i rzeczywistości matki w mediach społecznościowych. Często pokazuje swoją córeczkę i opowiada ciekawe historie o niej, jednak zawsze stara się strzec prywatności córki i kadruje fotografie w taki sposób, aby nie było widać jej twarzy. Teraz  zdradza, że mała ma nowe hobby. 

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Olga Frycz chce od małego uczyć córkę sztuk walki

Olga Frycz jest samodzielną mamą, która doskonale sprawdza się w tej roli. Aktorka ostatnio zdradziła, że posłała swoją 3,5-letnią córkę na zajęcia z jiu-jitsu. To brazylijski sport walki wywodzący się z zapasów i judo, który  koncentruje się na walce w parterze. 

Gotowa na pierwszy trening jiu-jitsu

- napisała Frycz pod zdjęciem. 

 

MaffashionMaffasion o chrzcie swojego syna. "Mam duży dylemat"

W komentarzach błyskawicznie pojawiło się mnóstwo komplementów w stronę małej Helenki. Internauci są pełni podziwu, że 3,5-latka odważyła się spróbować sztuk walki w tak młodym wieku

Helcia cudnie wyglądasz, a jiu-jitsu jest super! Mam w domu czynnego sympatyka tegoż sportu i nawet z małymi sukcesami w niedziele jedziemy na kolejne zmagania, także trzymaj za Olka kciuki.
Wow! Wspieram całym sercem.
Ale słodka.
Cudowna przyszła mistrzyni.
Jak ona słodko wygląda w tym kimonie.
Powodzenia Helenka!

- pisali obserwatorzy. 

Olga Frycz wysłała córkę na nietypowe zajęcia. Fanka zdziwiona: 3,5-letnie dzieci przyjmują?Olga Frycz wysłała córkę na nietypowe zajęcia. Fanka zdziwiona: 3,5-letnie dzieci przyjmują? Instagram, screen: @tojafrycz

Zosia Zborowska szczerze o figurze po ciąży: 'Muszę wrócić do swojej wagi, żeby wrócić do zawodu' (zdjęcie ilustracyjne)Zofia Zborowska zobaczyła przewijak, który kupił mąż i siarczyście zaklęła. "Ale bydlę!"

Więcej o: