Klaudia Halejcio ma receptę na szybki powrót do formy po porodzie. "Ściąganie mleka mnie ratuje"

Klaudia Halejcio jest świeżo upieczoną mamą. Teraz celebrytka zdradziła, jak wygląda jej powrót do formy sprzed ciąży i wyjaśniła, że w dalszym ciągu ma "odstający brzuch". - Diety nie mam zbyt dobrej. Tylko ściąganie mleka mnie ratuje i pozwala wrócić do swojej wagi - tłumaczy aktorka.

Klaudia Halejcio niedawno urodziła córeczkę, której dała na imię Nel. Trzy tygodnie po porodzie gwiazda opublikowała na swoim InstaStories zabawne nagranie, na którym pozowała w bieliźnie sportowej. Halejcio była cała owinięta folią spożywczą i próbowała ćwiczyć. Czy do walki o lepszą sylwetkę zmotywowały ją celebrytki, które niemal błyskawicznie odbudowały swoją formę? Mowa oczywiście o Małgorzacie Rozenek, Ani Lewandowskiej czy Larze Gessler. Teraz fani pytają o powrót do formy. Jak jest naprawdę?

Zobacz wideo Klaudia Halejcio o porodzie. Miała cesarkę. „Ledwo mogłam się podnieść"

Klaudia Halejcio opowiada o figurze po ciąży. "Diety nie mam zbyt dobrej"

Klaudia Halejcio niedawno pod swoim zdjęciem na Instagramie została zapytana przez fankę o powrót do ciąży po porodzie. Internautka podkreśliła, że jest po wrażeniem jej świetnej figury, tym bardziej po cesarskim cięciu. 

Jak ty, tak szybko wróciłaś do formy, jeszcze po cesarce? Zazdroszczę

- spytała fanka. 

Klaudia Halejcio o powrocie do formy sprzed ciążyKlaudia Halejcio o powrocie do formy sprzed ciąży Instagram/klaudiahalejcio

Aktorka błyskawicznie odpowiedziała na pytanie i postanowiła uchylić rąbek tajemnicy. Zdradziła, jak wygląda jej dieta. Okazuje się, że celebrytka nie odżywia się zbyt dobrze. Jest jednak jedna rzecz, która w szczególności jej pomaga. 

Zamawiam pudełka, bo nie miałam czasu czasami ugotować czegoś przy małej, ale i tak dojadam jeszcze to, co robię czasami dla Oskara. Kawa przy zmęczeniu nie pomaga, więc też cukru sobie nie odmawiam, by się trochę pobudzić. Więc, diety nie mam zbyt dobrej. Tylko ściąganie mleka mnie ratuje i pozwala wrócić do swojej wagi

- tłumaczyła Klaudia Halejcio i dodała, że jeszcze kilka tygodni temu po porodzie musiała chodzić w ciążowych ubraniach. Teraz na szczęście wszystko wróciło już do normy:

Mi dopiero teraz się poprawił. Jeszcze na dole mam odstający. Na zdjęciach i story tak tego nie widać, myślę, że jeszcze troszkę potrzeba, by się tam zagoiło wszystko. Ja w 2. miesiącu miałam spory jeszcze brzuch - w spodniach ciążowych chodziłam, by nie kupować nowych ubrań.

Pamiętajmy, że ciało każdej kobiety po urodzeniu dziecka jest piękne i atrakcyjne, a sam powrót do formy sprzed ciąży to kwestia indywidualna. 

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio Instagram / @klaudiahalejcio

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.