Natalia Siwiec dostaje od córki niewygodne pytania. "Nikt nigdy mi takich nie zadał. Zmusza mnie to do rozmyślań"

Natalia Siwiec podzieliła się z fanami przemyśleniami dotyczącymi swojej córki. Gwiazda zdradziła, że Mia zadaje mnóstwo pytań. Okazuje się, że niektóre są tak trudne, że jak wspomina gwiazda, nigdy od nikogo takich nie otrzymała. - Zmusza mnie do rozmyślań - tłumaczy "Miss Euro 2012".

Córka Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego przyszła na świat w 2017 roku. "Miss Euro 2012" długo ukrywała ciążę, jednak gdy Mia urodziła się, to szczęśliwi rodzice szybko podzielili się z fanami radosną nowiną. Widać, że pociecha jest oczkiem w głowie Natalii i Mariusza, którzy często pokazują ją i zabierają głos w kwestiach rodzicielskich w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Magda Pieczonka maluje córkę Natalii Siwiec

Natalia Siwiec o wychowaniu dziecka i nurtujących kwestiach córki: Zmusza mnie do rozmyślań na dany temat

Natalia Siwiec opublikowała na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcie córeczki. Przy okazji poruszyła pewną kwestię związaną z wychowaniem dziecka. Okazuje się, że mała Mia jest bardzo zainteresowana otaczającym ją światem i zadaje mnóstwo pytań. Modelka zdradziła, że niektóre są na tyle trudne, że skłaniają się do większych refleksji. 

Nie sądziłam, że wychowywanie dziecka może być, aż tak inspirujące, że ten mały człowiek będzie umieć popchnąć mnie w twórczą stronę swoimi pytaniami. Takie to małe, a zadaje tak dużo tak ważnych pytań, których nikt nigdy mi nie zadał i tym samym zmusza mnie do rozmyślań na dany temat w zupełnie innym nowym kierunku.
 

Siwiec na koniec podzieliła się z internautami refleksją dotyczącą dzieci i przyznała, że pociechy potrafią być naprawdę rozumne i rezolutne. Zapytała także fanów o zdanie:

Dzieciaki są nieprawdopodobnie inteligentne i możemy z przebywania z nimi wyciągnąć tak wiele jeśli tylko się na nie otworzymy i zaczniemy z nimi rezonować. Też tak macie?

MaffashionMaffasion o chrzcie swojego syna. "Mam duży dylemat"

Więcej o: