Kot położył się w łóżeczku z dzieckiem. Od tej chwili stali się nierozłączni. "Wzruszający widok"

Nagranie na TikTok przedstawia wyjątkową relację pomiędzy kotem a małym dzieckiem. "Ogromny szacunek dla rodziców za to, jak wychowali malucha, aby nie zrobił kotu krzywdy. Zwierzęta potrafią się niesamowicie odwdzięczyć" - komentuje internautka.

TikTok to mobilna aplikacja internetowa, której główna funkcjonalność polega na możliwości wysyłania bardzo krótkich materiałów wideo, w założeniu treścią zbliżonych do teledysków muzycznych. Początkowo faktycznie zyskała dużą popularność wśród nastolatków publikujących na niej nagrania krótkich układów tanecznych, ale z czasem na TikToku pojawiło się wiele innych treści.

Kot położył się w łóżeczku z dzieckiem

Obecnie na platformie możemy znaleźć rozmaite nagrania instruktażowe, porady kulinarne, inspiracje modowe oraz filmiki o tematyce parentingowej. Rodzice chętnie dokumentują na TikToku scenki rodzajowe  "z życia wzięte" i dzielą się z internautami różnymi aspektami opieki nad dzieckiem. Nagranie opublikowane na kanale klemmezoo jest jednak o tyle wyjątkowe, że pokazuje relację malucha z kotem.

Życzenia na Dzień Dziecka 2021 (zdjęcie ilustracyjne)12 tys. na dziecko. Potomstwo dla pieniędzy? "Za chwilę posiadanie dzieci będzie wstydem"

Zobacz wideo Aktywiści mówią o kryzysie humanitarnym na pograniczu

Na początku filmiku widzimy urywki nagrań, przedstawiające białego kota, który kładł się lub siadał obok dziecka. Pilnował go bez względu na to, czy maluch leżał w łóżeczku, czy też na macie. Z czasem zwierzak zaczął towarzyszyć dziecku także w innych czynnościach np. podczas zabawy, posiłku, czy kąpieli. Uwagę zwraca postawa malucha, który zawsze delikatnie obchodził się z mruczkiem.

Nagranie obejrzało prawie 500 tys. internautów oczarowanych wyjątkową przyjaźnią. Chwalili postawę rodziców, którzy od najmłodszych lat nauczyli dziecka szacunku do zwierząt.

Ogromny szacunek dla rodziców za to, jak wychowali malucha, aby nie zrobił kotu krzywdy. Zwierzęta potrafią się niesamowicie odwdzięczyć
Zwierzęta to najlepsze, co może być
Jaki słodki, wzruszający widok
Najlepsi przyjaciele
Naprawdę jestem zaskoczona, że to dziecko jest aż tak czułe i delikatne wobec zwierzaka
To jest przesłodkie, także dlatego, że oni razem dorastają. Przyjaźń na całe życie
Uwielbiają się wzajemnie, bawią i cieszą. To cudowne, że rodzice nauczyli tak małe dziecko miłości i szacunku do zwierząt
Och, przecudowny widok. Rozpływam się patrząc, jak ten maluch delikatnie obchodzi się kotkiem

- komentowali.

Mama każe płacić 7-latkowi za czynszSiedmiolatek musi płacić swojej mamie za czynsz. "Opłaty wnosi bezpośrednio do mnie"

Więcej o: