Mama schudła 30 kg w cztery miesiące. Pochwaliła się efektami i zdradziła swój sekret

Allison Smith to mama, która ma słabość do czekolady. Kobieta potrafiła zjeść wieczorem dwie duże tabliczki. W pewnym momencie 27-latka, która jest mamą trojga dzieci, ważyła 125 kg. Wtedy powiedziała dość. Zmieniła swoje nawyki i wystarczyły cztery miesiące, żeby zgubiła 30 kg.

27-letnia Allison Smith z zawodu jest opiekunką osób niepełnosprawnych. W ciągu trzech lat urodziła troje dzieci i zauważyła, że po każdej kolejnej ciąży coraz trudniej jest jej wrócić do poprzedniej wagi. 

Patrzyłam w lustro i widziałam w nim obcą osobę

- mówiła w rozmowie z Daily Mail. Nie potrafiła cieszyć się życiem. Nie spotykała się ze znajomymi, nie chodziła na imprezy. Zawsze, kiedy chciała ubrać się wyjątkowo, pojawiała się frustracja. Miała wrażenie, że ludzie patrzą na nią i myślą: "O matko, jak ona przytyła". Postanowiła zmienić swoje życie.

Zobacz wideo Doda katuje się dietą? Wiemy, co je! „KOCHAM MAJONEZ"

Mama schudła 30 kilogramów w cztery miesiące

Allison miała dość poczucia wstydu i skrępowania. Początkowo próbowała różnych diet, ale okazywały się tylko wyrzucaniem pieniędzy. Za każdym razem szybko się zniechęcała i rezygnowała. Wieczorami zajadała emocje niezdrowymi przekąskami. W jej stałym menu były chipsy, tabliczki czekolady i ciastka. Na obiady jadała chińszczyznę, pizzę albo burgery. 

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska pierwszy raz opowiedziała o chorobie córki. "To naprawdę trudne doświadczenie"

Na pewno byłam uzależniona od czekolady. Bałam się, że już nigdy nie będę mogła jej jeść

- przyznała w rozmowie z Daily Mail. 

Kiedy wiedziała, że za chwilę rozpocznie dietę, starała się najeść "na zapas". W końcu lekarka 27-latki zasugerowała jej operację zmniejszenia żołądka. Teraz kobieta jest o wiele szczuplejsza i ma motywację do trzymania diety. Nie tylko nie musi martwić się tym, co założyć, ale również chętniej bawi się z dziećmi

 
Syn powiedział mi: mamo, ty nigdy nie nosiłaś szortów, a powinnaś, bo tak pięknie wyglądasz

- zdradziła i przyznała, że teraz ma odwagę wyjść w krótkich spodenkach.

Bardzo się cieszę, że miałam na tyle odwagi, by spotkać się z chirurgiem i przejść operację, bo to była najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłam

- podsumowuje.

Ela RomanowskaRomanowska o normalizowaniu bezdzietności. "Pokazujemy tyle, ile każdy z nas chce"

Więcej o: