Zofia Zborowska karmi piersią. Fanka zwraca uwagę na włosy Nadziei. "Fryzura sztosowa"

Zofia Zborowska po raz kolejny stara się normalizować temat karmienia piersią. 34-latka opublikowała na swoim profilu na Instagramie uroczy kadr, na którym karmi swoją córeczkę. Zdjęcie rozczuliło internautów. - Cudowny obraz macierzyństwa. Zmęczona, ale najszczęśliwsza mama - twierdzi fanka.

Zofia Zborowska to popularna polska aktorka i żona siatkarza Andrzeja Wrony, która zaskarbiła sobie sympatię internautów dzięki swojej naturalności i autentyczności. 34-latka chętnie zabiera głos w mediach społecznościowych i opowiada o nowej roli mamy. Fani uwielbiają jej wpisy i chętnie komentują je. Tym razem Zosia pokazała w sieci wzruszający kadr, na którym karmi piersią Nadziejkę. 

Zobacz wideo Zofia Zborowska śpiewa córce kołysankę. Nietypowy wybór piosenki

Zofia Zborowska zaczyna dzień od karmienia piersią. "Obudziłam się w ten sposób"

Zofia Zborowska jest zwolenniczką publikowania w sieci wartościowych treści. Nie boi się poruszać tematów kontrowersyjnych. Jednym z nich jest publiczne karmienie piersią, które stale wywołuje wiele emocji. Dla jednych to normalna sprawa, dla innych sytuacja krępująca, a nawet bulwersująca. Warto podkreślić, że każda kobieta ma prawo do karmienia piersią w miejscach publicznych. Tym razem 34-latka zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym karmi piersią Nadziejkę.

Obudziłam się w ten sposób

- przyznała Zosia.  

 

Ola Żebrowska pokazała się w bieliźnie. Fanka: 'Cnoty niewieście to nie są w tej chacie pielęgnowane' (zdjęcie ilustracyjne)Żebrowska na spacerze z synem. Fanka: Nie bujaj się, bo się przyzwyczai

Spoglądając na uśmiechniętą Zosię z rozpiętą bluzką, pochyloną nad niemowlakiem, większość fanów  przyzna, że to naprawdę uroczy i wzruszający widok. W komentarzach nie zabrakło słów wyrażających aprobatę dla karmienia piersią, a także komplementów skierowanych w stronę dumnej i szczęśliwej mamy.

Ale pięknie wyglądasz!
Zdjęcie z cyklu: "Już nic słodszego dzisiaj nie zobaczysz".
Naprawdę piękny obrazek, a Ty Zosiu masz ten błysk w oku i tę czułość i miłość. Macierzyństwo sprawiło, że jesteś piękniejsza i w środku i na zewnątrz.
Ale uroczy widok. Normalizujmy karmienie piersią!
Miłość po brzegi.
Cudowny obraz macierzyństwa. Zmęczona, ale najszczęśliwsza mama.
Cudowna fota. Zdjęcia mam karmiących zawsze mnie wzruszają

- pisali internauci. Jedna z fanek zwróciła uwagę na uroczą fryzurkę małej Nadziejki i napisała pod zdjęciem: 

Nadzia ma absolutnie sztosowa fryzure!

MaffashionMaffasion o chrzcie swojego syna. "Mam duży dylemat"

Więcej o: