Lara Gessler pokazała rodzinne zdjęcie. Uwagę fanki zwróciła mina Neny. "To spojrzenie"

Lara Gessler z rodziną wybrała się do Karkonoskiego Parku Narodowego. Opublikowała selfie, na którym pozuje z całą rodziną. "Widzieliście państwo spojrzenie Neny? I minkę?" - pyta rozczulona internautka.

Lara Gessler i Piotr Szeląg w październiku ubiegłego roku zostali rodzicami. Widać było, że oczekiwanie na narodziny dziecka sprawiały restauratorce dużo radości. Chętnie dokumentowała proces ciąży w mediach społecznościowych i dzieliła się z fanami swoimi obserwacjami, a po narodzeniu Neny zaczęła również pokazywać zdjęcia córki.

Lara Gessler pokazała rodzinne zdjęcie

Nie ulega wątpliwości, że Nena jest prawdziwym oczkiem w głowie swoich rodziców. Po urodzeniu dziecka Lara Gessler nie zrezygnowała jednak ze swoich pasji, chętnie podróżuje i prowadzi aktywny tryp życia. Na każdym etapie młodej mamie towarzyszyła córka.

Tym razem Lara Gessler i Piotr szeląg wybrali się do Karkonoskiego Parku Narodowego. Restauratorka publikowała na swoim profilu bajeczne zdjęcia z gór. Okazało się, że i tym razem parze towarzyszyła córeczka. Wśród fotografii są dwa rodzinne selfie zrobione na wyciągu. Widać na nich rodziców oraz Nenę pozujących na tle lasu i szeroko uśmiechających się w stronę obiektywu.

Ostatni spam, jaki mam! To był naprawdę piękny dzień. Dziękuję ci kochanie za niego. No i maluszka zaliczyła pierwszą podróż wyciągiem

- opisała zdjęcia Lara Gessler.

Dziecko zgubiło spodnie, gdy niosło obrączki w czasie ślubuChłopiec niósł obrączki. Nie przeszkodziło mu nawet to, że zgubił spodnie

Zobacz wideo "Love Island". Pocałunek Pauliny i Andrzeja

Selfie polubiło ponad 5 tys. osób i pojawiła się pod nim masa komentarzy. Fani zgodnie stwierdzili, że rodzina prezentuje się naprawdę uroczo. Uwagę niektórych przykuła jednak mina Neny na drugim zdjęciu, a w szczególności jej wymowne spojrzenie, które skojarzyło im się z małym rozrabiaką. 

Cudownie się na was patrzy. Prawdziwa miłość, szczęście i wdzięczność
Jak cudnie wyglądacie
Fajnie się na was patrzy. Taką prawdę, szczerość i spokój widać.
Widzieliście państwo spojrzenie Neny? I minkę? 'Ja wam jeszcze pokaże'. Super córcia
Bije od Was spokój i miłość, bardzo fajnie się was ogląda
Nena cudna. Takie dobro, spokój ciepło od was biją. Cudownie się na was patrzy
Z tego ujęcia widać jaką śliczną mieszanką rodziców jest maleńka. Szczęściarze z was

- pisali zachwyceni.

Natalia Siwiec siedzi na kanapieNatalia Siwiec pokazała serię zdjęć córki. Fanka: Ktoś tu będzie miał konkurencję

 
 
Więcej o: